Hatemoğlu 2016 babalar günü kampanyası

 • 23 Mayıs 2016
Hatemoğlu 2016 babalar günü kampanyası

Hatemoğlu giyim 2016 Babalar Gününe özel kampanya kapsamında düzenlediği yarışma kapsamında 150 kişiye gömlek hediye edecek. Yarışmada babanızı tek kelimeyle tanımlayacak olsanız hangi kelimeyi seçerdiniz?  cevabını hatemoglu.com/tr/babalargunu adresindeki formu doldurarak gönderebilirsiniz. 2 hafta sürecek yarışma sonucunda 150 talihli Babalar Günü’nde babalarına hediye edecekleri gömlekleri kazanma şansı yakalayacak.

Yarışma Ayrıntıları

 • Bu yarışma yalnızca Hatemoğlu 1924’ün resmi Facebook sayfasında düzenlenmektedir.
 • Yarışma 2 aşamadan oluşuyor olup;
  -23 Mayıs (saat:09.00 ) – 29 Mayıs (saat:18.00) 2016 tarihleri arasında katılan İlk 75 kişi
  -30 Mayıs (saat:09.00 ) – 5 Haziran (saat:18.00) 2016 tarihleri arasında katılan İlk 75 kişi
  yarışma sonucunda 1 adet Hatemoğlu veya Hatem Saykı veya HTML marka (gömleğin markası Hatemoğlu tarafından sonradan belirlenecektir) gömlek kazanacaktır.
 • Kampanyanın her aşaması sonucunda Hatemoğlu özel jürisinin belirleyeceği ilk 75 kişi 1’er adet gömlek kazanacaktır.
 • Yarışma, yarışmacıların babalarıyla olan resimlerini yarışma duyurularında ilan edilen linke tıklayarak yüklemeleri ve her yarışmacının babasının kendi için ne ifade ettiğini tek bir kelimeyle ifade etmesi (linkteki ilgili boşluğa yazması) şeklinde olacaktır.
 • Yarışmacılar, belirtilen zaman aralığı içinde ilan edilen linke tıklayarak kampanyaya katılım formunu dolduracak ve formdaki ilgili yere babalarıyla birlikte olan bir resimlerini yükleyeceklerdir. Formu doldurmayanlar veya resmini yüklemeyenler yarışmaya katılamayacaklardır.
 • Yarışmacılar formda verdikleri bilgilerin doğruluğunu peşinen kabul etmiş sayılmaktadır. Hatalı veya eksik bilgilerden Hatemoğlu sorumlu tutulamaz.
 • Yarışmacının forma hatalı veya eksik adres/telefon bilgisi girmesi halinde bu durum yarışmacının sorumluluğu altındadır ve tekrar yeni bir form doldurarak, Facebook üzerinden mesaj yoluyla veya Hatemoğlu müşteri ilişkilerini arayarak vb. yöntemlerle ilk başvurudan sonra yapılan düzeltmeler geçersiz sayılacaktır. Böyle bir durumda Hatemoğlu özel jürisinin başka bir talihli belirleme veya hediyeyi göndermeme hakkı saklıdır.
 • Sadece ilan edilen yarışma tarih ve saatleri arasındaki katılımlar geçerli sayılacaktır; belirtilen linkteki kampanya katılım formu dışındaki katılımlar/başvurular geçerli değildir.
 • İletişim bilgilerini kaydettiren yarışma katılımcıları, kendilerine SMS, E-mail ve telefon yoluyla iletişime geçilmesine izin vermiş sayılmaktadır.
 • Yarışma sonuçları, yarışmanın her aşamasının sona erdiği tarihi takip eden 1 hafta içinde yine Hatemoğlu 1924 resmi Facebook sayfasından duyrulacak olup hediyeler, yarışma sonuçlarının ilanını takip eden 2 hafta içinde talihlilere gönderilecektir.
 • Sahte hesaplar yarışma dışında tutulacaktır.
 • Katılımcılar Türkiye’de ikamet etmeli ve Türkiye’den adres vermelidir.
 • Her yarışmacı istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılma hakkına sahiptir; ancak katılımcılar fotoğraflarını yükleyerek fotoğraflarının kullanım haklarını koşulsuz ve süresiz olarak MiB Mağazacılık Tic. A.Ş. (Hatemoğlu) firmasına verdiklerini kabul ve beyan etmiş sayılırlar. Hatemoğlu’nun dilediği bir zamanda bir kampanyasının parçası olarak veya olmayarak bu fotoğrafları, sahiplerinin tekrar bir sözlü veya yazılı iznini almasına gerek olmaksızın görsel, yazılı, işitsel, dijital basında veya sosyal medyada, kamuoyuna açık kanallarda ve tüm reklam materyallerinde kullanım hakkına sahip olacak ve kullanabilecektir.
 • Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılsalar bile hediye hak edemezler ve hediyeleri verilmez.
 • Bu yarışmaya Hatemoğlu çalışanları katılamaz.Tüm yarışmacılar, yarışma kurallarını okumuş ve peşinen kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.