Hopi ile ödemede 30 TL hediye kampanyası 20 – 31 Ekim 2018

  • 21 Ekim 2018
Hopi ile ödemede 30 TL hediye kampanyası 20 – 31 Ekim 2018

Hopi ile mobil ödeme yapanlara özel kampanya kapsamında bu ay 20 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında Hopi üyesi Boyner, Boyner Sports, YKM, YKM Sports, Beymen, Beymen Club, Beymen Outlet, Wepublic, Altınyıldız Classics, Beymen Business, Network, Que, Divarese mağazalarından yapacağınız 300 TL ve üzeri ödemelerde 30 TL değerinde 30 paracık hediye edilecek.

Kampanya Ayrıntıları
Hopi üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapılacak mobil ödemelerde, Axess’e özel 20 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacak ilk 300 TL alışverişe 30 Paracık kazanacaktır. Kampanya Hopi üyesi Boyner, Boyner Sports, YKM, YKM Sports, Beymen, Beymen Club, Beymen Outlet, Wepublic, Altınyıldız Classics, Beymen Business, Network, Que, Divarese mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak mobil ödeme kullanılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Ödeme; mobil ödeme olarak, Hopi’ye eklenilen Axess, Wings, Free, Neo, bireysel kredi kartı ile yapılırsa 30 Paracık kazanılabilir. Kampanyadan en fazla 1 kez faydalanılabilir. Kampanyada 300 TL ve üzeri alışverişlerde en fazla 30 Paracık kazanılabilir. Chip-para kullanılarak yapılan işlemler Paracık kampanyasına dahil değildir. Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya, mobil ödeme uygulaması olmayan bayi mağazalarında ve markaların online mağazalarında geçerli değildir. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
Hopi ve Akbank T.A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.