İnci deri 2014 yaz ürünlerinde net %50 indirim kampanyası

  • 21 Mayıs 2014
İnci deri 2014 yaz ürünlerinde net %50 indirim kampanyası

İnci Deri mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. İnci deri 2014 yaz yeni sezon ürünlerde NET %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

İnci Deri 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Macera Dolu Bir Yazı Müjdeliyor
“Macera” ana temasıyla hareketli ve rengarenk bir yazı yansıtan koleksiyon “Mavi Yolculuk”, “Cennet Bahçesi” ve “Astral Seyahat” isimli 3 farklı temadan oluştu. Öne çıkan ve tüm yaza damgasını vuracak parçalar ise espadriller, sandaletler ve platform babetler oldu.

Erkekler Bu Yaz “İnci” ile Daha Rahat
İnci’nin erkek koleksiyonunda ise olabildiğince hafif ve yumuşak parçalardan oluşan casual ve sneaker ürünler, pastel tonun hakim olduğu süet ve nubuk ayakkabılar yer aldı. Ana renklerin eskitilerek ara renklere dönüştürüldüğü ve böylelikle renk yelpazesinin genişletildiği koleksiyonda; zıtların ahengi siyah-beyaz kombinasyonu da varlığını sürdürdü. Kırmızı, saks mavi, beyaz ve yeşil gibi zıt renklerdeki tabanlarla tamamlanan ayakkabılara, sıcak yaz günlerinde mavi, bordo ve krem rengi espadriller ve farklı tonlarda sandaletler eşlik etti. Yaz gecelerinin vazgeçilmezi makosenlerde farklı blok renkler ağırlığını hissettirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ