İpekyol 2014 öğretmenler günü kampanyası %20 indirim

  • 10 Kasım 2014
İpekyol 2014 öğretmenler günü kampanyası %20 indirim

İpekyol mağazalarında kampanyalar ve indirim fırsatları sürüyor. İpekyol 2014 öğretmenler gününe özel kampanyasında yeni sezon 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu seçili ürünlerinde 21-24 Kasım tarihleri arasında % 20 indirim fırsatı sunuyor.

Maskülen detayların baskın olduğu Ipekyol 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yeni bir business yorumu karşımıza çıkarken, siyah ve derinin birlikteliği, transparan kullanımlar ile daha androjen bir silüeti oluşturuyor. Elegan bir görünümden, spor-şık bir tarza kadar her zevke uygun en kilit parçaları bir arada bulabileceğiniz Ipekyol, 21-24 Kasım tarihleri arasında seçili sezon ürünlerinde % 20 indirim fırsatı ile tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutluyor.

Yükselen minimal kendini püskül, jakar ve fermuarlar ile zenginleştirirken, yüksek bel smokin pantolonlar, pul ve payetlerle işli feminen ceketler, deri biker montlar asi ruhun anlatıcısı oluyor. 60’lar 2014 Sonbahar-Kış sezonunun en çarpıcı temalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Düşük omuzlu hacimli kabanlar, otriş hareketli saten bluzlar ve birbirleriyle kombinlenebilen alt ve üst tasarımlar geçmişten bugüne yenilenmiş olarak koleksiyonda yer buluyor.

Sezonun öne çıkanları…
Taşlı düğmeli omzu düşük retro ceket, ipek ve deri karışımı contrast dokulu bluz, astragan ceketler, kaftan mont ve bluzler ile deriye dair herşey sizi öne çıkarmak için bekliyor. Şal ve zincir deseni, kelebek nakışı, geometrik ve çiçekli desenler ise sıklıkla tercih edeceğimiz desenlerde başı çekiyor.
Siz de Öğretmenler Günü’ne özel seçili ürünlerdeki %20 indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız 21-24 Kasım tarihleri arasında size en yakın Ipekyol mağazasını ziyaret edebilir ya da www.ipekyol.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x