İpekyol 2014 yaz modellerinde %50’ye varan indirim kampanyası

  • 26 Mayıs 2014
İpekyol 2014 yaz modellerinde %50’ye varan indirim kampanyası

İpekyol mağazalarında yeni sezon ürünlerde indirim kampanyası başlıyor. İpekyol 2014 yaz yeni sezon modellerde 30 Mayıs Cuma %50’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Safarinin lüks yorumu, yazın en uç tatları, sportif siluetler ve marin hareketi ile 2014 yazı Ipekyol’da iddialı bir güç gösterisine dönüşüyor. Yükselen trend safarinin şehir hayatına hızlı giriş yaptığı Ipekyol 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda 30 Mayıs Cuma günü %50’ye varan indirim dönemi başlıyor.

Sezonu, transparan ve fileli dokuların şekillendirdiği atletik kesimler açıyor. Dik kumaşlar teknik detaylarla birleşerek minimal siluetleri ortaya çıkarıyor. Yaz sezonunun olmazsa olmazı marin teması çizgisel dünyasından bu yaz da ödün vermiyor. Nakış ve gold detayları mavinin elli tonunda kendini gösteriyor. 60’lı yılların bohem yaşam biçiminin olmazsa olmazı retro desenler ise crop yakasız ceketler ve elbiselerde yer alıyor. Rahat ve dökümlü bir görünümün anahtar ögelerini uç yaz teması karşılarken; keten tunikler ve vual gömlekler de derin mavi tonlarında uç bir hafiflik sunuyor.

Siz de Ipekyol’un seçili ürünlerdeki %50’ye varan indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız 30 Mayıs tarihi itibariyle size en yakın Ipekyol mağazasını ziyaret edebilir ya da ipekyol.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x