Kanz 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonunda 2 alana 1 bedava fırsatı

  • 21 Mayıs 2012
Kanz 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonunda 2 alana 1 bedava fırsatı

Çocuk giyimi markasıKanz ve S&D mağazalarında 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ürünlerinde avantaj dönemi başladı. Şimdi 2012 İlkbahar/Yaz çocuk tekstil ürünlerinden 2 ürün alan Kanz Club Card sahiplerine 1 ürün anında hediye ediliyor. Alışveriş yaptıkça kazandıran Kanz Club Card, Kanz ve S&D mağazalarında ücretsiz olarak temin edilebiliyor.

Kanz koleksiyonlarında farklı tarzı olan çocuklar için farklı temalar ve her temada kolay kombinlenen ürünler yer alıyor. Her temanın ayrı bir öyküsü, renkleri, desenleri ve stili var. Çocuğunuzun tarzına ve kişiliğine en uygun olanı seçmek çok kolay. 0-16 yaş grubu için hazırlanmış rengarenk 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonu Kanz ve S&D mağazalarında sizleri bekliyor.

Şimdi sezonun trend ve birbirinden renkli ürünlerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kanz ve S&D mağazaları yeni sezon çocuk tekstil ürünlerinde avantaj dönemini başlatıyor. Birbirinden renkli ve kaliteli 2012 İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerinden 2 adet satın alan Kanz Club Card sahiplerine 1 ürün anında hediye ediliyor.

Avantajları kaçırmamak ve çocuğunuza bir şıklık yapmak için Kanz ve S&D mağazalarına uğramayı unutmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ