Karaca anneler günü kampanyası 2015 indirimi

  • 09 Mayıs 2015
Karaca anneler günü kampanyası 2015 indirimi

Karaca giyim mağazalarında 2015 anneler gününe özel kampanyada yeni sezon koleksiyonlardan yapacağınız alışverişlerde %30 + %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Annelere Twin Setler
Uzun süren kış aylarından ve soğuk havadan sonra içimizi ısıtan güneş sonunda ortaya çıktı. Bununla birlikte Çift Geyik Karaca, koyu renkleri bir kenara koydu ve 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla mağazalarında çiçekler açtı. Kadın koleksiyonunda soft renkleri tercih eden Karaca, anneler günü için hazırladığı twin setlerde özel iplikler ile trikodaki yüzyıllık deneyiminden yararlanarak birbirinden farklı birçok modelde twin setler hazırladı.

Hem Simli Hem Sade
Twin setlerde yavruağzı, yeşil, sarı, mavi ve pembe gibi yazın habercisi renklerin olmasının yanında oldukça ağırlıkta sim detaylarına ve çiçekli desenlere yer verildi… Bilindiği üzere keten serin tutar bu özelliği nedeniyle yazlık giysiler için oldukça uygundur. İpek ise ısı yalıtımı yaparak yazları serin, kışları sıcak tutar. Karaca da özlenen sıcak havaların gelmesiyle birlikte ferah bir kullanım sağlayan özel olarak iki renkte üretilmiş keten-ipek karışımı twin seti de meraklılarına sundu.

Bu sezonda sade şıklığı ön plana çıkaran koleksiyonuyla her yaştan anneye hitap eden Karaca’nın
Anneler Günü’ne özel %30+%10 kampanyası da başladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ