Kampanya ve İndirim Haberleri

Kiğılı 14 Şubat 2017 sevgililer günü kampanyası

  • 03 Şubat 2017
Kiğılı 14 Şubat 2017 sevgililer günü kampanyası

Kiğılı 2017 sevgililer gününe özel kampanyasında instagram yarışması düzenliyor. Sevgililer gününe özel yarışmaya katılmak için 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak sevgilinizin en doğal halini Instagram’da #budabenimki etiketiyle paylaşanlar hediye kazanma şansı yakalıyor!

Kısa ve öz tam anlamıyla saçma bir kampanya olmuş.

Kiğılı ve Abdullah Kiğılı (mix) mağazaları ya da www.kigili.com’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapıp, sevgilisinin ev hali fotoğrafını Instagramida Ubudabenimki etiketiyle paylaşanlar; Sevgililer Günü’ne özel, jilet gibi bir kombin ve moda kataloglarını aratmayacak profesyonel fotoğraf çekimi kazanma şansı yakalıyor!

En klas Sevgililer Günü postunuz bu sene Kiğılı’dan geliyor. O zaman gelsin likerlar, yağsın comment’ler!

Hediyeler;
14 Çifte Sevgililer Günü Kombini ve Profesyonel Fotoğraf Çekimi 14 Kişiye 50 TL’Ilk Hediye Çeki 14 Çifte Sinema Bileti

Katılım Koşulları 
1. Sevgililer Günü yarışması Kiğılı Giyim Tic. AŞ. tarafından 01-14 Şubat 2017 tarihleri arasında Instagram üzerinden düzenlenmektedir. Yarışmanın kazananları 17 Şubat 2017 tarihinde Kiğılı Giyim Instagram sayfasından (www.instagram.com/KigiliGiyim)açıklanacaktır.
2 Yarışma tarihleri arasında katılımcılar Kiğılı, Abdullah Kiğılı (mix) mağazaları ya da kigili.com’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapıp; sevgilisinin en doğal haliyle çekilmiş fotoğrafını Instagram.da 4budabenimki etiketi ile paylaşarak yarışmaya katılacaktır.
3. Yarışmaya katılan kullanıcılarla direkt mesaj yoluyla iletişime geçilerek yarışmaya katılım kodunu paylaşmaları istenecektir. Katılım kodunun paylaşılmaması veya kodun tam ve doğru olmadığının tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak Iddia edemezler. Kiğılı Giyim Tic. AŞ katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
4. Bu mesajda katılımcılardan istenecek. ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kiğılı Giyim Tic. A.Ş sorumlu değildir.
5. Yarışma sonunda ödüle hak kazanan fotoğraflar, Kiğılı Giyim Tic. atadığı jüri üyeleri tarafından belirlenecektir. Yarışma sonucunda 14 çifte profesyonel fotoğraf çekimi + kişiye özel sevgililer günü kombin1,14 kişiye 50 TL’lik hediye çeki ve 14 çifte sinema bileti verilecektir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x