Kiğılı Turkcell kampanyasında %20 indirim fırsatı

  • 15 Ağustos 2012
Kiğılı Turkcell kampanyasında %20 indirim fırsatı

Kiğılı mağazalarında 2012 ramazan bayramına özel indirim kampanyası başladı. Kiğılıda turkcell abonelerine özel yeni sezon ürünlerinde %20 indirim sizleri bekliyor.

Kampanya 15-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında tüm Turkcell’liler için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için, Avantaj Şifresi’nin alışveriş esnasında hat numarasıyla birlikte kasiyere/satış görevlisine bildirilmesi yeterlidir.

Kampanya 15-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında tüm Turkcell’liler için geçerlidir. Kampanya tarihleri kapsamında, Kiğılı mağazalarında, yeni sezon ürünlerinde Turkcell’lilere özel %20 indirim avantajı sunulmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Şifresi’nin alışveriş esnasında, hat numarasıyla birlikte kasiyere/ satış görevlisine bildirilmesi yeterlidir. Avantaj şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur. Ürünlerle ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.