Koton bonus kredi kartı kampanyası

  • 26 Aralık 2012
Koton bonus kredi kartı kampanyası

Koton mağazalarında kampanya ve indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Koton bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyasında peşin fiyatına 3 veya 6 taksit fırsatı sunuyor.

Koton Giyim Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Detayları

– Taksitli fiyatına olan işlemlerde maksimum taksit sayısı 7 olacaktır.

– Koton Giyim Kampanyaya dahil olan kartlar; Tüm Bonus, FLEXI, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, PTT Bonus, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus, American Express, Miles&Smiles KK.

– FLEXI`nin kampanyaya katılımı için EVET KOTON yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340`a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

– Koton Giyim Kampanyası 1 Eylül 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında peşin fiyatına kampanyası sadece tek çekim ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

– Postan standart tek çekim tuşlanarak müşterinin isteği doğrultusunda işlem ya tek çekim olarak gerçekleşecek ya da isteği doğrultusunda tek çekim işlem tuşlanarak 0,+1,+2,+3,+4,+5 taksit seçilerek toplamda maksimum 6 taksitte olunacaktır.

– Koton Giyim Kampanyada en yüksek peşin fiyatına taksit sayısı 6 olacaktır. Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. Taksitli fiyatına olan işlemlerde postan 2 taksit tuşlanacak, müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin +5 taksit seçebilme (0, +1, +2, +3, +4, +5) veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.