Koton bonus kredi kartı kampanyası

  • 26 Aralık 2012
Koton bonus kredi kartı kampanyası

Koton mağazalarında kampanya ve indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Koton bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyasında peşin fiyatına 3 veya 6 taksit fırsatı sunuyor.

Koton Giyim Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Detayları

– Taksitli fiyatına olan işlemlerde maksimum taksit sayısı 7 olacaktır.

– Koton Giyim Kampanyaya dahil olan kartlar; Tüm Bonus, FLEXI, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, PTT Bonus, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus, American Express, Miles&Smiles KK.

– FLEXI`nin kampanyaya katılımı için EVET KOTON yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340`a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

– Koton Giyim Kampanyası 1 Eylül 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında peşin fiyatına kampanyası sadece tek çekim ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

– Postan standart tek çekim tuşlanarak müşterinin isteği doğrultusunda işlem ya tek çekim olarak gerçekleşecek ya da isteği doğrultusunda tek çekim işlem tuşlanarak 0,+1,+2,+3,+4,+5 taksit seçilerek toplamda maksimum 6 taksitte olunacaktır.

– Koton Giyim Kampanyada en yüksek peşin fiyatına taksit sayısı 6 olacaktır. Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. Taksitli fiyatına olan işlemlerde postan 2 taksit tuşlanacak, müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin +5 taksit seçebilme (0, +1, +2, +3, +4, +5) veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ