Lcw world kampanyasında 100 TL alışverişe 10 TL puan hediye

  • 25 Mayıs 2013
Lcw world kampanyasında 100 TL alışverişe 10 TL puan hediye

Lcw mağazaları ve online alışveriş sitesinde world kredi kartı sahiplerine özel kampanyada bu hafta sonu 25-26 Mayıs tarihlerinde tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL World puan hediye edilecektir.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonunuza World Alışveriş Asistanı uygulamasını indirmeniz ve uygulamada yer alan BANA ÖZEL alanından müşteri numaranız ile katılım yapmış olmanız gerekmektedir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan LC Waikiki mağazalarından 25 – 26 Mayıs 2013 tarihlerinde tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Business kartlar hariç tüm Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 1 Haziran 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 10 Haziran 2013’te geri alınacaktır. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ