Lcw world kart kampanyasında 100 TL alışverişe 10 TL hediye

  • 28 Ocak 2014
Lcw world kart kampanyasında 100 TL alışverişe 10 TL hediye

Lcw online alışveriş sitesinde world kart sahiplerine özel kampanyada bu ay 28 Ocak – 09 Şubat 2014 tarihleri arasında  yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL değerinde hediye world puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyaya katılmak için World Card Facebook Sayfasındaki (https://www.facebook.com/YapiKrediWorld)  LC Waikiki Fırsatı uygulamasına girmek ve karşınıza çıkacak olan ekranda ad, soyad ve kart numaranızın son 6 hanesini girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya kapsamında; 27 Ocak – 09 Şubat 2014 tarihleri arasında www.lcwaikiki.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere, 10 TL Worldpuan hediye edilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
  • Kampanyaya bütün Worldcard’lar (Worldcard, World Platinum kart, World Gold kart, Opet Worldcard, Fenerbahçe Worldcard, KoçAilem Worldcard, World Eko), adios, adios Premium ve Play kartlar dahildir.
  • Ticari banka ve kredi kartları, bireysel banka kartları, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler, nakit çekim işlemleri, iadeler ve mail order işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 15 Şubat 2014 tarihine kadar, en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Şubat 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Şubat 2014 itibari ile geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi ve LC Waikiki kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ