Levis 250 TL alışverişte 50 TL indirim kampanyası

  • 10 Mayıs 2014
Levis 250 TL alışverişte 50 TL indirim kampanyası

Levis mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. Levis yeni kampanyasında 250 TL alışverişte 50 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya  10 – 19 Mayıs 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Levis 2014 Yaz Koleksiyonu
Levi’s Yaz 2014 kadın ve erkek koleksiyonunu Amerika’nın batı kıyılarının özgür ruhundan esinlenilerek hazırladı.

‘Yeni Kaliforniyalı’ kavramından yola çıkılarak hazırlanan koleksiyon markanın mirası olan 1960’ların yaşam tarzına dikkat çekerken, Golden State’in çağdaş sokak kültürünün şık, iyimser ve genç stilini de yansıtıyor.

Koleksiyonda, koyu renkli ve hafif kumaşların birleşimiyle ikonik mirasın parçaları ve kült klasikleri yeniden yorumlandığını, daha canlı ve taze bir silüetin yaratıldığını görüyoruz. Kamuflaj ve piksel baskının da dahil olduğu farklı yıkamalar, jean’lerde hafif yıpranmalar ve hem kadın hem erkek koleksiyonundaki ekoseli western gömlekler koleksiyonun yenilikleri arasında yer alıyor.

White Tab serisi, 1960’ların klasik parçalarını yeniden yorumlayarak dönemin gençlik ruhunu yansıtıyor. Tasarım, çekici renkleri, Bedford kumaşları ve çizgileri  bir araya getiriyor. Kadınlar için Levi’s Revel şekillendirici jean’ler ve hareketli, modern erkekler için tasarlanmış Levi’s Commuter koleksiyonun diğer özel ürünler arasında.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ