Loft mağazalarında 50 TL hediye çeki kampanyası

  • 26 Aralık 2013
Loft mağazalarında 50 TL hediye çeki kampanyası

Loft 2013 yıl sonu kampanyasında yapacağınız her 300 TL alışverişte 50 TL hediye çeki fırsatı sunuyor. Kampanya 1 Ocak 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Detayları
· 1 Ocak 2014’e kadar LOFT mağazalarından 300 TL alışveriş 50TL değerinde hediye çeki kazandırır. Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. Kazanılan hediye çekleri; 28 Şubat 2014’e kadar SADECE LOFT Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 50 TL üzeri alışverişte geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır. İndirimli alışverişlerde kalan tutar çek tutarının üzerindeyse çek kullanılabilir.
· Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de LOFT’a  iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde LOFT Mağazacılık A.Ş.’ nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.