Mango 2013 indirimleri

  • 25 Aralık 2012
Mango 2013 indirimleri

Mango mağazalarında kampanya ve indirim fırsatları devam ediyor. Mango 2013 yeni yıla özel kampanyasında birçok üründe %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Seçkin bayan giyim markası MANGO’nun Sonbahar-Kış 2012 sezonunda, ayrıntıların minimalist hatlarla entegre edilmiş olması açık bir askeri etkinin olduğunu göstermekte. Apoletler, yama cepler, kontrast kırpmalar, deri detaylandırma, askeri motifli düğmeler ve kapitone giysiler; hepsi haki renginin farklı tonlarının sezonun doğal havasına dönüştürdüğü bir renk paletinde.

Ayrıca, yeni hacimler sağlayan ve hacimli kollara ve eteklerde ve elbiselerde fırfırlı bel bölgesine özellikle üzerinde duran mimari şekillerin de açık bir etkisi görülmekte. Kobalt mavisi gibi parlak ve koyu renkler aynı zamanda sonbahara yoğun enerji getiriyor olsa bile bu siluetler için kış siyahı veya tepeden tırnağa beyaz görüntü çok önemlidir.

Siyaha bürünmüş veya doğal tonlardaki buklet, tüvid, balıksırtı veya kazayağı deseni gibi zengin yün yapılar düşük bol omuzlu dış giyimlere zenginlik katmaktadır. Bu klasik dokuları taklit eden farklı etkiler yaratmak için baskılar da kullanılmıştır.

Sizde hemen Mango Mağazalarına uğrayın %50’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ