Mavi 14 Şubat sevgililer günü kampanyası

  • 04 Şubat 2016
Mavi 14 Şubat sevgililer günü kampanyası

Mavi giyimde 14 Şubat 2016 sevgililer gününe özel kampanya ve indirimler başladı. Sevgililer için en güzel hediye alternatiflerini sunan Mavi, jean alışverişlerinde 20 TL kartış puan hediye ederken, mavi.com online alışveriş sitesinde %20 indirim fırsatı sunuyor.

mavi.com’a özel kampanya
5-9 Şubat arası yeni sezon ürünlerinde sadece mavi.com’a özel %20 indirim fırsatı hediye alışverişi için sevgilileri bekliyor! Ayrıca, mavi.com’un İstanbul içine aynı gün teslimat seçeneği de alışverişi daha hızlı ve keyifli hale getiriyor.

Mavi, Sevgililer Günü’nde, koleksiyonundaki yeni ürünleri mükemmel çiftlerle buluşturuyor. 12-14 Şubat tarihleri arasında Mavi’den yeni sezon jean alışverişi yapanlar 20 TL kartuş puanın sahibi oluyor.

Tam bir jean aşığıysanız…
Mavi’nin çeşit çeşit jean’leri, yeni fit’leri ve mükemmel uyumlarıyla Sevgililer Günü’nün hit hediyelerinden! Kadınlar için Mavi Gold; erkekler içinse Mavi Amerika serisi en havalı seçenekler!

Kokular sevgilileri birleştiriyor…
Ben sevgilimi kokusundan tanırım mı diyorsun? O zaman Mavi’nin parfümleriyle birbirinizi tamamlayabilirsiniz.  Gönülçelen ile Urban Blue ya da Best Friend ile İstanbul Night tam size göre olabilir.

Birlikte gezmeyi sevenlere özel…
Sevgilinle gezmek vazgeçilmezinse, Mavi’nin aksesuvar koleksiyonunda yer alan farklı renk ve modeldeki çeşit çeşit sırt çantaları sizi bekliyor!

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x