Network mağazalarında cardfinans’a +4 taksit %10 parapuan kampanyası

  • 28 Mart 2011
Network mağazalarında cardfinans’a +4 taksit %10 parapuan kampanyası

Network giyim mağazalarında 18 Mart 2011 – 30 Nisan 2011 tarihleri arasında Network mağazalarında +4 Taksit ve dilerseniz 2 Ay Erteleme fırsatı! CardFinans’a özel %10, ClubFinans’a özel %15 ParaPuan! Happy Days  hafta sonlarında 500 TL alışverişe 100 TL hediye çeki!

Network Mağazaları’nda 18 Mart 2011 � 30 Nisan 2011 tarihleri arasında tüm Finansbank Kredi Kartları’na özel 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +4 Taksit sunulmaktadır.

Müşteri dilediği takdirde 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 ay erteleme fırsatından yararlanabilmektedir. CardFinans Nakit ile yapılan işlemler erteleme kampanyasından faydalanamaz.

Network Mağazaları’nda ClubFinans kredi kartlarıyla yapılacak taksitli, taksitsiz tüm alışverişlerde %15 ParaPuan verilecektir. Diğer Finansbank Kredi Kartları ve CardFinans Nakit ile yapılacak taksitli, taksitsiz tüm alışverişlerde %10 ParaPuan verilecektir.

Üye işyerleri POS’larında taksitli alışverişlere +4 Taksit ekleniyor olacaktır.

2 ay erteleme POS’tan müşterilere sorulacak, müşterinin talebi ile erteleme yapılacaktır.

Happy Days hediye çeki kampanyası, AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş.’nin sorumluluğundadır. Hediye ürün kampanyası başka indirim veya promosyon ürün kampanyaları ile birleştirilemez. Happy Days haftasonları mağazalarda duyurulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.