Sabri Özel bonus kampanyası 10 TL hediye bonus ve 8 taksit fırsatı

  • 07 Ağustos 2012
Sabri Özel bonus kampanyası 10 TL hediye bonus ve 8 taksit fırsatı

Kalite ve şıklığın buluşma noktası Sabri Özel mağazalarında bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 10 TL bonus ve 8 taksit fırsatı sunuluyor.

Sabri Özel bonus kampanyası  30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Sabri Özel Kampanya Detayları

  • 8 taksit kampanyası 7 Ağustos – 30 Eylül 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi Sabri Özel mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere +5 taksit eklenerek toplamda maksimum 8 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçme (0,+1,+2,+3,+4,+5) hakkı bulunacaktır.
  • Bonus, Money Visa, Flexi ve tüm Bonusnet banka kartları (Deniz Bonus,TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, Abank Bonus, Tekstilbank Bonus) dahildir. FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için EVET SABRİ yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Bonus ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlar, Amex, Miles&Smiles ticari kartlar, Amex ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

10 TL Sabri Özel bonus Kampanya Detayları

  • 10 TL Sabri Özel bonus kampanyası 7 Ağustos – 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi Sabri Özel mağazalarında 100TL ve üzerinde yapılan tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • 10 TL Sabri Özel bonus, kampanyanın geçerli olduğu Sabri Özel mağazalarında kazanılacak, 10 Eylül 2012 tarihine kadar sadece Sabri Özel mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve üst kazanım limiti bulunmamaktadır.
  • Kampanyaya Bonus, Paracard, Flexi ve Money Visa’lar dahildir. FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için EVET SABRİ yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlar, American Express, Bonusnet banka kartları, ticari kartlar, kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.