Silk&Cashmere 25 Kasım 2016 black friday indirimleri

  • 24 Kasım 2016
Silk&Cashmere 25 Kasım 2016 black friday indirimleri

25 Kasım 2016 Black Friday kampanyaları devam ediyor. Son kampanyada Silk&Cashmere bugüne özel yarı fiyatına ürün satacağını duyurdu. Cuma günü mağazalar ve online internet sitesinde geçerli olacak indirimleri hep birlikte göreceğiz. Umarım fiyasko bir kampanya olmaz.

Türkiye’de 2012’de ilk kez Silk and Cashmere’in başlattığı ve 25 Kasım Cuma günü beşncisi gerçekleşecek olan Black Friday alışveriş çılgınlığını kaçırmayın…

Tüm dünyada moda tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği Kasım ayının son Cuması gerçekleşen ‘Black Friday’, her yıl sadece bir günlüğüne sezon ürünlerinde çarpıcı yarı fiyatına indirimli  alışverişin uzun saatler yapılmasıyla biliniyor.

Yılın tek günlük en büyük kampanyası olan Black Friday, Silk and Cashmere tutkunlarının gardıroplarına yepyeni kaşmir parçalar ekleme fırsatı sunarken; markayı ve koleksiyonları keşfetmek isteyenlere de etkileyici bir fırsat tanıyor.

Silk and Cashmere Mağaza ve internet sitesindeki ürünlere yarı fiyatına sahip olabileceğiniz ve 24 Kasım’ı 25 Kasım’a bağlayan gece 00.00’da ilk olarak online alışverişte başlayacak Black Friday kapsamında, mağazalar da sabah 08:00’dan gece 00:00’a kadar hizmet verecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.