So Chic 2013 anneler günü kampanyası

  • 24 Nisan 2013
So Chic 2013 anneler günü kampanyası

So Chic mağazalarında kampanyalar sürüyor. So Chic 2013 anneler günü kampanyasında hayatımıza parıltı katan harika kadınlar için, hakiki inci ve pırlanta taşlarla süslü bileklikler 250 TL ve üzeri alışverişlerde hediye edilirken, 400 TL ve üzeri alışverişlerde ise kolye hediye ediliyor.

So CHIC, hayatımız boyunca attığımız her adımda yanımızda olan ve sevgisini hiçbir zaman esirgemeyen annelere özel birbirinden güzel koleksiyonları ve değerli hediye alternatifleri sunuyor.

Anneler Günü’nde annenize olan sonsuz sevginizi anlatmak için So CHIC’ten seçeceğiniz hediyeler, gerçek inci (fresh water pearl) ve pırlanta ile oluşturulan çok özel ‘lovely’ hediye tasarımları ile daha da zenginleşiyor. So CHIC’ten yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde hakiki inci ve kilidindeki üç adet pırlanta taşlarla süslü bileklik So CHIC’ten annenize hediye edilirken, 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise yine gerçek inci (fresh water pearl) ve kilidinde üç adet pırlanta taşlarla süslü şık bir kolye sizlere hediye edilecektir…Gerçek inciden yapılan tasarımlar, pırlanta ile süslenerek daha da değerli kılınıyor.

Zamansız moda incinin doğallığı, beyaz renginin duruluğu ve saflığı ile bir araya gelerek annelerin zarif duruşunu yansıtıyor. So CHIC bu anlamlı günde annesini mutlu etmek isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

Kampanya 20 Nisan-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ