Tiffany giyim 2016 Axess kampanyası 150 TL chip para hediye

  • 15 Haziran 2016
Tiffany giyim 2016 Axess kampanyası 150 TL chip para hediye

Axess kredi kartı sahipleri Tiffany giyim mağazalarından yapacakları 2016 yeni sezon 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL deperinde chip para kazanacak. Üstelik ödemelerde +2 taksit kolaylığı sunulmaktadır.

Kampanya Ayrıntıları

  • 10 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında Tiffany&Co mağazalarından 1.000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 150 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar Tiffany&Co mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 21 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan chip-para’lar 22 Temmuz 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.
  • Taksit kampanyası 2 taksitli alışverişlerde +2 taksit olarak sunulmaktadır. Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay olarak uygulanır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ