Twist bonus kart kampanyası %10 hediye 15 Ekim – 15 Kasım 2017

  • 18 Ekim 2017
Twist bonus kart kampanyası %10 hediye 15 Ekim – 15 Kasım 2017

Bonus kredi kartı sahipleri Twist mağazalarından yapacakları alışverişlerde %10 hediye bonus kazanacak. Kampanya 15 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
BonusFlaş’a özel %10 Twist Bonus kampanyası Bonus üyesi Twist mağazaları ve twist.com.tr’de Garanti Bankası Posundan gerçekleştirilen her tek çekim ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayın.
BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya tek çekim-taksitli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir.
%10 Twist Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar hem twist.com.tr hem Twist mağazalarında 30 Kasım 2017 tarihine kadar kullanılabilir.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Sonbahar-Kış (2017-2018) ürünlerinde geçerlidir.
Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business ve Paracard dahildir.
%10 Twist Bonus kampanyasına diğer ticari kart kullanımları, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında %10 Twist Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde %10 Twist Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
Garanti Bankası ve Twist kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.