Vakko mağaza ve online satışta %50+%30 indirim kampanyası başladı

 • 26 Temmuz 2012
Vakko mağaza ve online satışta %50+%30 indirim kampanyası başladı

Vakko mağazalarında bu haftaya özel harika bir indirim kampanyası başladı. Kampanyada %50+%30 indirim fırsatı sunuluyor.  “Bugün O Gün” adlı  indirim kampanyasında  2 Ağustos 2012 tarihine kadar yapılan alışverişlere %50 +%30 indirim yapılıyor. Kampanya Tüm Vakko ve Online Shop’ta geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Tayyar Pekcici dedi ki:

  Kampanyalarınızın detayları hangi ürünleri kapsadığını hiçbir şeyi göremiyoruz.Mağazanıza gittiğimizde de yok o ürünleri kapsamıyor gibi ifadelerle karşılaşıyoruz.Hangi ürünleri kapsadığını bari belirtinde bilelim bu ilan ifadeleriniz mulak Vakko firmasından daha açıklayıcı ve adına yaraşır bir ilan bekliyoruz.

 2. admin dedi ki:

  Tayyar bey kesinlikle haklısınız fakat bu tür kampanya haberleri tüketiciyi mağazalara çekme stratejilerinden biri. Firmalar %x’e kadar indirim, seçili ürünlerde, şu etiketliler gibi ifadelerle maalesef tüketiciyi yanıltıyor. Bunun yanında bu tür indirimlerde istenilen ürünlerde indirimlerde olabiliyor.
  Saygılarımla

 3. Tayyar Pekcici dedi ki:

  Sizlere gönderdiğimiz mesajlar’ın hiç mahremiyeti yok mu?Dünya görüyor size yazdığımız mesajları bu nasıl bir iletişim bu nasıl bir kurumsallık.(İsmimle herhangibir arama motoruna girildiği zaman size yazdığım mesajı herkes görüyor.)Bence bu saçmalık ve düzeltilmesi gereken bir durum.Umarım dikkate alırsınız.Ben e.mail yoluyla cevabınızı alamıyorum ancak size yazdığım mesajı hertaraftan görebiliyorum.Lütfen.

BİR YORUM YAZ