2012 Ankara shopping fest kampanya ve indirimleri

  • 22 Mayıs 2012
2012 Ankara shopping fest kampanya ve indirimleri

Geçen yıl İstanbul shopping fest kampanyasının ardından bu yıl Ankara shopping fest fırsatları ile bu yıl Ankaralılarda kampanyalı alışverişin tadını çıkarıyor.

Festival boyunca kredi kartı ve banka kartı ile her 25 Lira’lık alışveriş sahibi, bir kura numarası almaya hak kazanacak.

Alışveriş Festivali’nde kredi kartı ve banka kartı ile her 25 TL’lık alışveriş sahibi, bir kura numarası almaya hak kazanacak. Bankalararası Kart Merkezi’nin organizasyonu Milli Piyango İdaresi’nin denetiminde yapılacak çekilişler sonucu 22 talihli araba kazanacak.

Kampanya Detayları

  • Ankara Shopping Fest Çekiliş Kampanyası, BKM adına TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. tarafından 8.Haziran.2012-1.Temmuz.2012 tarihleri arasında Milli Piyango İdaresi’nin 15.05.2012 tarih B.07.1.MPİ.0.13.04.00-255.01.02/1485-5888 no’lu izniyle düzenlenmektedir.
  • Söz konusu tarihler arasında kampanyaya katılma taahhüdü veren AKBANK T.A.Ş.; ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.;ALTERNATİFBANK A.Ş;ANADOLUBANK A.Ş.;ASYA KATILIM BANKASI AŞ.,CITIBANK A.Ş.;DENİZBANK A.Ş.;EUROBANK TEKFEN A.Ş.;FİBABANKA A.Ş.; FİNANSBANK A.Ş.;GARANTİ BANKASI A.Ş.;HSBC BANK A.Ş.;ING BANK A.Ş.;KUVEYT TURK KATILIM BANKASI A.S.; ŞEKERBANK T.A.Ş.;T. HALK BANKASI A.Ş.;T. İŞ BANKASI A.Ş.;T. VAKIFLAR BANKASI T.A.O.;T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.;TEKSTİL BANKASI A.Ş;TURKISH BANK A.Ş.;TURKLAND BANK A.Ş.;TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş.;TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş.;YAPI KREDİ BANKASI A.Ş.’den alınmış banka kartı ve/veya kredi kartı ile Ankara ili ve ilçe sınırları içerisinde bulunan,banka kartı ve kredi kartı ile satış yapan tüm noktalardan tek seferde 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan bireysel müşterilerine hak ettikleri kadar katılım hakkı verilecektir.
  • Çekiliş; 13.07.2012 tarihinde saat 14:00 de ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi, ASF Çalışma Ofisi, Söğütözü Cad. No:1/A 06510 Çankaya Ankara adresinde halka açık şekilde yapılacaktır.
  • 22 kişiye Fiat Linea marka otomobil hediye edilecektir.
  •  Kazananların Listesi 17.07.2012 tarihlerinde Hürriyet Gazetesinde ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
  • Talihlilerin en son başvuru tarihleri asiller için; 01.08.2012 yedekler için; 16.08.2012’dir. 18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş çalışanları ve tüzel kişiler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ