2012 Öğretmenler günü kampanyasında forum İstanbul Jurassic Land ücretsiz

  • 15 Kasım 2012
2012 Öğretmenler günü kampanyasında forum İstanbul Jurassic Land ücretsiz

2012 Öğretmenler günü kampanyasında tüm öğretmenlere macera dolu bir gezi fırsatı sunuluyor. Forum İstanbul’da yer alan Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land, tüm macera sever öğretmenleri milyonlarca yıl öncesine, unutamayacakları bir yolculuğa davet ediyor. Jurassic Land, keşfetmenin büyüsünü öğreten öğretmenlerimize bu Öğretmenler Gününde ücretsiz giriş imkânı sağlıyor.

70 dinozor replikasının yer aldığı Jurassic Land’daki macera farklı dönemlere ait iskeletler, dinozor yumurtaları, rölyefleri ve hareketli görsellerinin yer aldığı müzeyle başlıyor ve ülkede eşi benzeri olmayan sinema deneyimiyle devam ediyor. Türkiye’nin en büyük dört boyutlu, altı efektli sineması olan JuraCopter’le dinozorların dünyasını keşfettikten sonra, bu macera dolu tur beş ayrı üniteden oluşan bilim merkezinin de üzerinde bulunduğu tropik adada son buluyor.

Her gün saat 10.00’da kapılarını açan Jurassic Land 24 Kasım Cumartesi ve 25 Kasım Pazar günleri 21.00’e kadar tüm öğretmenleri ücretsiz ağırlayacak.

Not: Girişte fotoğraflı öğretmen kartının ibraz edilmesi mecburidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ