2015 Black Friday Türkiye indirimleri

  • 26 Kasım 2015
2015 Black Friday Türkiye indirimleri

Amerika ve Dünyada Şükran gününden sonraki Cuma günü mağazalar erken açılıp geç saatlere kadar çalışırdı. Alışveriş çılgınlığı yaşanan bu güne Black Friday denir. Bu günde yüksek indirim ve kampanyalar düzenlenir. Son yıllarda online alışveriş sitelerinde de black friday indirimleri yapılıyor.

Türkiye’de 2015 yılına özel black friday indirim günleri bu hafta başladı. Tek bir gün değil haftalık olarak yapılan indirimlerde maalesef önemli indirim oranları göremiyoruz. Bu konu altında 2015 black friday indirimlerini takip edebilirsiniz.

Silk&Cashmere 2015 black friday indirim kampanyası

Silk&Cashmere mağazalarında Şükran gününden sonra gelen ilk Cuma günü yapılan black friday indirim gününde mağazalar ve online alışveriş sitesinde tüm ürünlerden yapacağınız 2. ürün alışverişlerinde %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Hepsiburada black friday indirimleri 2015

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden hepsiburada.com 2015 yılı black friday indirimleri kapsamında yüzlerce üründe çok özel fiyat fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında Spor, Outdoor, Anne Bebek Oyuncak, Süpermarket gibi farklı ürün kategorilerinde Black Friday dönemine özel %30’a varan ekstra indirimleri kaçırmayın!
Başta ABD olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Black Friday indirimleri hepsiburada.com’da da başlıyor. Hepsiburada.com’da 26 Kasım’ı 27 Kasım’a bağlayan gece, yeni günün ilk dakikalarından başlayacak kampanyalarda farklı kategorilerde %30’a varan indirimler uygulanacak. Hepsiburada.com’da müşteriler her zaman faydalandıkları avantajlı fiyatlar üzerine bir de ekstra indirim almanın keyfini yaşayacak.

Hepsiburada.com’da tüm “Spor” kategorisi ürünlerinde ekstra %15, tüm “Outdoor” kategorisi ürünlerinde ekstra %15,tüm “Anne Bebek Oyuncak” kategorisi ürünlerinde ekstra %15, tüm “El Aletlerinde” ekstra %15, “Özcan Aydınlatma Wood Koleksiyonu’nda” ekstra %15, seçili “Süpermarket” ürünlerinde ekstra %20 ve “Therapy” marka yataklarda ekstra %30 indirim uygulanacak.

Steam 2015 black friday indirimi

Online oyun ortamı Steam 2015 black friday kampanyası kapsamında oyunlarda çok özel fiyatlar ve indirimler sunuyor. Steam sitesinin her yıl yapmış olduğu Black Friday indirimleri 1 Aralık 2015 tarihinde saat 20.00‘da bitecek. Bu süre içerisinde her gün farklı oyunların ekleneceği bilinirken indirimler de merakla bekleniyor.

Fabrika giyim 2015 black friday kampanyası

Fabrika giyim mağazalarında 2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu ürünlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında 26-30 Kasım 2015 tarihleri arasında 1 alana 1 bedava fırsatı sunuluyor.

Başta ABD olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde uygulanan Black Friday indirimleri Fabrika’da da başlıyor. 26 -30 Kasım tarihleri arasında Black Friday dönemine özel Fabrika’da 1 Alana 1 Bedava kampanyası uygulanacaktır.

26-30 Kasım tarihleri arasında, bir alana bir hediye fırsatından yararlanmak için Fabrika mağazalarına ve fabrika-tr.com’a davetlisiniz!

Sevil black friday Türkiye 2015 indirimleri

Sevil mağazalarında dünyada başlayan black friday çılgınlığı kampanyası kapsamında %60 indirim fırsatı parfüm, makyaj ve cilt bakımı markalarının yanında, Sevil’ e özel markalarda sizleri bekliyor. Sevil, 27 Kasım Cuma günü Black Friday indirimleri ile sizleri mağazalarına bekliyor.
Sevil sadece 27 Kasım Cuma Günü tüm ürünlerde ikinci ürüne %60 indirim uygulayacaktır. %60 indirim fiyatı düşük olan ürüne uygulanacaktır.

Modagram.com black friday indirim kampanyası

Online moda alışveriş sitesi Modagram.com adresinde 2015 black friday indirim kampanyası kapsamında bugüne özel %15 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Black Friday’de Modagram markalı ürünleri dışındaki pek çok markada da Black Friday’e özel indirimler yer alıyor. Sabahın karanlık saatlerinde başlayan alışveriş çılgınlığından adını alan Kara Cuma’ya özel modagram.com‘da sayfa düzenini siyah olarak değiştirdi. Bugüne özel olarak tasarlanan modagram.com’da indirimler gözünüzü karartacak.

Her yıl heyecanla beklenen Black Friday’de özellikle yılbaşı öncesinde pek çok indirim seçenekleri sunan modagram.com’da tüm gün boyunca %15 indirim ile beraber kargo da bedava olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.