2015 İstanbul Shopping Fest çekiliş kampanyası

  • 04 Haziran 2015
2015 İstanbul Shopping Fest çekiliş kampanyası

Geleneksel alışveriş festivali 2015 İstanbul Shopping Fest özel çekiliş kampanyasında  50 TL alışveriş yapanlara 1 çekiliş hakkı veriyor. Çekiliş sonucunda 1 kişiye Mercedes-Benz Vito Tourer ve EgeYapı Group’dan bir ev hediye edilecek.

İstanbul’un zengin tarihi geçmişini, kültürünü, mutfak sanatını, alışveriş ve eğlenceyle buluşturan ve bu yıl 6-28 Haziran 2015 tarihleri arasında beşinci kez düzenlenecek olan “İstanbul Shopping Fest”te alışveriş, Mercedes-Benz Türk’ün ve EgeYapı Group’un sürprizleriyle daha da keyifli hale gelecek.

İstanbul Shopping Fest’te 23 gün süresince kredi kartı veya banka kartıyla 50 TL’lik alışveriş yapan herkes, festival için düzenlenen özel kampanyaya katılmaya hak kazanacak.

Festival süresince devam edecek kampanyanın talihlileri  İSF’nin sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    istanbul shopping festivali çekilişine nasıl katılabiliriz nerelerde yaptığımız ve kaç liralık alışverişler çekilişe dahildir istanbulda bulunan bütün marketlerde yapılan alışverişler çekilişe dahilmidir şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim iyi günler

BİR YORUM YAZ