24 Kasım 2023 Öğretmenler günü kampanyaları tamamı

 • 20 Kasım 2023
24 Kasım 2023 Öğretmenler günü kampanyaları tamamı

2023 Öğretmenler günü kampanyaları başladı. Her yıl olduğu bu yıl da 24 Kasım tarihinde kutlanacak öğretmenler günü bu yıl sönük kampanyalarla kutlanacak. Tek başlıkta tüm öğretmenler günü kampanyalarını toplamak istedik.

Tüm öğretmenlerimize hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Süvari’den öğretmenler günü kampanyası 2023

Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markalarından Süvari, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile Mont, Triko, kravat ve Gömlekden oluşan pakette özel indirim uyguluyor.
Süvari Mağazalarında Öğretmenler Günü Kampanyası Kapsamında; Gömlek ve Kravat 799,90 TL, Triko ve Parfüm 799,90 TL, Montlar 1.499 TL’ye satışa  sunuyor.
Kampanya 15 – 24 Kasım 2023 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir.

PTT kargo öğretmenler günü kampanyası 2023

20-25 Kasım tarihlerinde yurt içi varışlı PTT APS Kurye ve PTT Posta Kargosu gönderilerinde %20 indirim ile tüm çalışan ve emekli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.
Aynı zamanda öğretmenlerimiz pul makinesi bulunan PTT Başmüdürlüklerinde Öğretmenler Günü kampanyası sürecinde hizmet bedeli ödemeden kişisel pul hizmetimizden faydalanabilecekler.

Herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca yüzde 20 indirim uygulanmayacak olup çalışan ve emekli tüm öğretmenlerimiz, öğretmen kimliklerini ibraz ederek bu indirimden yararlanabilirler.

THY öğretmenler günü indirim kampanyası 2023

Türk Hava Yolları’yla Yurt içi uçuşlarda öğretmenlerimize özel %20 indirim!
Miles&Smiles üyesi öğretmen ve öğretim görevlisi olarak, 1 Kasım 2023-20 Nisan 2024 tarihleri arasındaki yurt içi seyahatleriniz için 20 Nisan’a kadar bilet alın, ailenizle beraber Türk Hava Yolları’nın sunduğu %20’li indirimli seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın!
Kampanya Detayı:
 • Kampanya; 27 Ekim 2023 – 20 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Kasım 2023 – 20 Nisan 2024 arasında olan Ekonomi Kabin ve Business Kabin yurt içi uçuşlar için geçerlidir.
 • Kampanya tüm yurt içi, tek yön ya da gidiş dönüş Business Kabin ve Ekonomi Kabin uçuşlarda (F sınıfı hariç) geçerlidir
 • Kampanya kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenler ve birlikte seyahat ettikleri eş ve çocukları ile YÖK’e bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve birlikte seyahat ettikleri eş ve çocuklarına net ücretler üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Miles&Smiles üyeliği zorunludur. Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden Miles&Smiles üyeliği yoksa oluşturulması; Miles&Smiles üyelik hesabında T.C. kimlik numarası girilmesi ve “Kişisel Bilgilerim” kısmında “Öğretmen” alanının işaretlenmesi gerekmektedir.
 • Üyelik içerisindeki “Kişisel Bilgilerim” kısmında ”Öğretmen” alanı işaretlendikten sonra MEB ve YÖK’e ait veri tabanları üzerinden kontrol sağlanmakta ve öğretmen yolcularımızın öğretmenlik bilgileri sistem tarafından otomatik olarak onaylanabilmektedir.
 • Öğretmen bilgisinin kaydedilmesi sırasında herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda, Türk Hava Yolları geri bildirim formu üzerinden veya Türk Hava Yolları satış ofislerine öğretmenlik belgeleri ile başvurarak bilgilerin onaylatılması gerekmektedir.

Akbank öğretmenler günü hediye kampanyası 2023

Geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimize özel ayrıcalıklar Akbank’ta!
13 Aralık’a kadar sadece öğretmenlere özel 200 TL’ye varan chip-para ve Espressolab’den hediye kahve fırsatlarını kaçırmayın.
24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel fırsatlardan faydalanmak için hemen Akbank Mobil’den “Tam Senlik Fırsatlar” programı altındaki “Öğretmenler Günü’ne Özel Fırsatlar”a tıklayıp programa katılın.
Kampanya Detayı:
 • Kampanyamız 13 Kasım-13 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyamız öğretmenlere özeldir.
 • Müşterinin kampanyadan faydalanabilmesi için Akbank Mobil’de yer alan Kampanyalar menüsündeki “Tam Senlik Fırsatlar” programı altındaki “Öğretmenler Günü’ne Özel Fırsatlar”a tıklayıp Programa Katıl demesi gerekir. Programa Katıl demeyen müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya tarihleri arasında Axess veya Wings kredi kartları ile tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri restoran harcamasında 100 TL chip-para hediye edilecektir. Bir müşteri, bu kampanya kapsamında kart harcamasından en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan chip-para, harcama sonrası 4 iş gününde hesaba yansıtılacaktır.
 • Kampanya tarihleri arasında Axess veya Wings kredi kartları ile tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri bakım/kozmetik harcamasında 100 TL chip-para hediye edilecektir. Bir müşteri, bu kampanya kapsamında kart harcamasından en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan chip-para, harcama sonrası 4 iş gününde hesaba yansıtılacaktır.
 • Espressolab’de hediye kahve için Akbank Mobil üzerinden alınan kodun Espressolab Mobil uygulaması ana sayfada yer alan QR Okut alanına yazılarak QR oluşturulması ve oluşturulan QR’ın mağaza gösterilmesi gerekir. Hediye kahve Espressolab’in tüm mağazalarında geçerlidir. Geçerli kahveler; espresso, filtre kahve, americano, cappuccino, caffe latte, cortado, flat white ve Türk kahvesi içeceklerinde geçerlidir. Hediye kahve Reçetesine göre 8 oz veya 12 Oz büyüklüğündedir. Sıcak veya soğuk olarak servis edilebilir. Sıcak veya soğuk olarak servis edilebilir. Hediye kahve kampanyasından yalnızca fiziki mağazalarda faydalanılabilir, paket servisle verilen siparişlerde geçerli değildir. Alınan kod, 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için kampanya kodu kasadaki baristaya ödeme anında söylenmeli, kodun geçerliliği onaylanmalı ve ödeme bireysel Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları ile yapılmalıdır. Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir, kodlar kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır. Kampanya 2.000 kişi ile sınırlıdır. Kodu kullanan müşteri sayısı belirlenen limite ulaştığında kampanya durdurulacaktır.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x