Aktüel 2017-2018 Bim A101 Şok Aktüel Kataloglar

  • 02 Kasım 2017
Aktüel 2017-2018 Bim A101 Şok Aktüel Kataloglar

Türkiye’de şu an bilinen en büyük marketler arasında bulunan bim,a101 ile şok marketler gurubu haftanın çeşitli günlerinde aktüel ürünler yayınlamakta. Bu marketleri kendi aralarında kategorize edersek hangi günlerde aktüel ürünler kataloglarını yayınladıkları, şu şekilde sıralayabiliriz.

Bim aktüel kataloğu hafta içi Salı günleri ile hafta sonuna doğru Cuma günü kataloglar yayınlıyor. Bu markete Cuma günü gelen ürünler müşteriler tarafından daha ilgi görmekte. Salı günleri ise müşteriler tarafından pek ilgi görmemekte. A101 aktüel ürünleri ise yine hafta içi ve hafta sonu olmak üzere yine iki kere aktüel ürünler yayınlıyor. Bu marketin Perşembe ile cumartesi günleri olmak üzere kez yayınladığı aktüel kataloglarda elektronik ve elektronik aletlere epeyce yer verilmekte.

A101 market Türkiye’de 7000 gibi şube sayısına sahip bu oran Türkiye’de en büyük market olma unvanını kazandırmış durumda markete. Üçüncü en büyük market ise 1994 yılında kurulan şok marketler grubu yer alıyor.

Şok aktüel ürünler diğer büyük marketler gibi haftanın iki günü aktüel ürünler yayınlıyor. Bu günler Çarşamba ve cumartesi günü olmak üzere iki günden oluşmakta. Şok markete gelen özellikle sebze ve meyve birde Sinbo marka ürünler müşteriler tarafından daha çok tercih edilmekte.

Türkiye’de bu büyük marketlerin yayınlamış oldukları aktüel ürünler kataloglarını ve indirim broşürlerini yayınlayan pek çok site bulunmakta. Bu sitelerden biri olan aktuel20 bim aktüel,a101 aktüel ve şok aktüel ürünler kataloglarını düzenli şekilde inceleyen sitelerin başında bulunmakta. Aktuel20 sitesi üzerinde aktüel 2017 ürünlerinin yanı sıra bu ocak ayından sonra geçerli olacak 2018 ve 2019 yıllarında market kataloglarına yer verecek.

Aktuel20’de bulunan anket bölümü sayesinde müşteriler, şok market kataloğu ve diğer kataloglar dahil indirim günlerinde geçerli olacak ürünlerin anket oylamasını yapabildikleri alan sayesinde ürünlerin ne kadar oylandığına dair fikir sahibi olabilirler, böylece almak istedikleri ürünü alıp almamakta karar verebilirler.

Yeni dönemde geçerli olacak 2018 ürünlerini ve bu yayın döneminde geçerli olacak aktüel 2018 ürünlerin ’den haberdar olmak istiyorsanız aktuel20.com sitesi uğramanız gereken sitelerin başında yer aldığını belirtelim. Marketin 2017 döneminde geçerli olacak ve 2018 yılında geçerli olacağını düşündüğümüz katalogların ilgili kategorisine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ