Alacakaranlık Efsanesi Tutulma Filmini Avea ile Ön Gösterimi izleme Fırsatı

  • 17 Haziran 2010
Alacakaranlık Efsanesi Tutulma Filmini Avea ile Ön Gösterimi izleme Fırsatı

Merakla beklenen Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filmi, 30 Haziran’da vizyona giriyor, şanslı Avea aboneleri filmin ön gösterimine katılma hakkı kazanıyor! Katılan Avea aboneleri arasında yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler, Tutulma filmini bir arkadaşlarıyla beraber Avea Ön Gösterimi’nde izleme şansını yakalayacaklar. Avea Ön Gösterimi İstanbul City’s Nişantaşı Citylife Sineması’ nda 29 Haziran Salı günü saat 21:00’da gerçekleşecek.

Merakla beklenen Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filmi, 30 Haziran’da vizyona giriyor, şanslı Avea aboneleri filmin ön gösterimine katılma hakkı kazanıyor!

Filmin ön gösterimine katılmak istiyorsan, hemen “TUTULMA” yaz, 1112‘ye SMS* gönder!

Katılan Avea aboneleri arasında yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler, Tutulma filmini bir arkadaşlarıyla beraber Avea Ön Gösterimi’nde izleme şansını yakalayacaklar.

Avea Ön Gösterimi İstanbul City’s Nişantaşı Citylife Sineması’ nda 29 Haziran Salı günü saat 21:00‘da gerçekleşecek.

Ön gösterime katılamazsan üzülme! “TUTULMA” “boşluk” “il plaka kodunu” yazarak, 1112’e SMS* gönder; filmin 2 Temmuz Cuma günü İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek olan özel gösterimlerine katılma şansı kazanabilirsin.

Avea’nın filmle ilgili süprizleri devam edecek.

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filminde neler mi oluyor?

Seattle bir dizi esrarengiz cinayet tarafından harap edilmiştir ve kötü niyetli bir vampir öç almak için araştırmaya devam eder. Bella kendini tehlikeyle çevrili bulur. Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob’ın arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır. Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: yaşam ya da ölüm. Fakat hangisi?

*Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’lerin ücreti 30 kuruştur.
Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filmi ön gösterim kampanyası 25 Haziran 2010, özel gösterim kampanyası ise 29 Haziran 2010 tarihine kadar geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ