Kampanya ve İndirim Haberleri

Alfa Romeo Kredi Kampanyası

  • 15 Haziran 2010
Alfa Romeo Kredi Kampanyası

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo’dan 159 modeline kadar tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Haziran ayı kampanyası sunuyor. Tüm Alfa Romeo modelleri için 48 aya kadar tutar sınırı olmaksızın % 0,87 baz faiz oranı ve 24 ay vadeye kadar kredi başvurularında anahtar teslim tutarının %100’üne kefilsiz kredi fırsat sizi bekliyor.

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo’dan 159 modeline kadar tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Haziran ayı kampanyası sunuyor.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, tüm Alfa Romeo modelleri için 48 aya kadar tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,87 baz faiz oranının sunulduğu kampanya kapsamında 24 ay vadeye kadar kredi başvurularında anahtar teslim tutarının yüzde 100’üne kefilsiz giriş yapılabildiği belirtildi.

Yapılan açıklamada, Alfa Romeo Finans aracılığıyla 20 bin lira için 48 ay vadeyle ve 526 liralık taksitle kredi kullanma imkanı sunulduğu kaydedildi.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x