Kampanya ve İndirim Haberleri

Alpet Sony Lcd Tv Kampanyası

  • 08 Haziran 2010

ALPET 01 Haziran – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile 50 TL’lik akaryakıt, madeni yağ ya da otogaz alarak çekilişe katılan 102 talihliye Sony marka 102 ekran LCD Full HD televizyon hediye ediyor.

ALPET, çekilişe katılan ve 102 adet Sony LCD TV’lerden birini kazanan talihlilere Dünya Kupası maçlarını yeni televizyonlarında izleme fırsatı sunuyor.

Kampanyaya katılmak için her 50 TL’lik alım karşılığı ALPET istasyonlarından verilen şifre kartı üzerindeki şifreyi ad soyadı, adres bilgileriyle birlikte aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden kısa mesaj olarak 2363’e göndermek yeterli oluyor.

ALPET’in Dünya Kupası’na özel gerçekleştirdiği bu kampanya ile Sony’nin 102 ekran LCD televizyonlarına sahip olan talihliler 1920×1080 çözünürlüklü Full HD ekranlarda maçları takip edebilecekler.

ALPET Pazarlama Müdürü Evren Sandıçı; ALPET’in Dünya Kupası’na özel olarak gerçekleştirdiği yeni kampanyası ile futbol iletişimine devam ettiğini belirterek Afrika’da tüm heyecanıyla futbolseverleri ekranları başına toplayacak Dünya Kupası boyunca ALPET’in de kampanyası ile bu heyecana ortak olacağını söyledi.

Bugüne kadar düzenlediği bütün kampanyalarında tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ALPET’in LCD kampanyası ile de aynı ilgiyi toplayacağını belirten Sandıkçı, 102 adet Sony LCD TV’den birini kazanmak için kampanyaya katılan ALPET istasyonlarından yalnızca 50 TL’lik akaryakıt almanın yeterli olacağını hatırlattı.

Sony 102 ekran LCD Tv kampanyası reklam yayınlarının da kampanya ile eşzamanlı olarak televizyonlarda yayınlanacağını belirten Evren Sandıkçı ALPET’in yaz döneminde yeni kampanyalar düzenlemeye devam edeceğini vurguladı. Evren Sandıkçı, tüketicilere istasyonlarımızdaki yüksek hizmet ve ürün kalitesinin yanında hediyeler de sunmaktan memnuniyet duyuyoruz dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ