Altınbaş 2015 anneler günü kampanyası

  • 27 Nisan 2015
Altınbaş 2015 anneler günü kampanyası

Altınbaş mağazalarında 2015 anneler gününe özel kampanyada anneni en iyi anlatan Altınbaş mücevherini seçerek paylaşanlara 5 adet altınbaş taşlı usb bellek hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 27.04.2015 – 10.05.2015 tarihleri arasında Altınbaş Facebook sayfasındaki “Benim Annem” uygulamasına katılan katılımcılar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir. Kampanya sonucunda kurul tarafından belirlenecek 3 kişiye Altınbaş Bless Koleksiyonu Pırlantalı Kalp Kolye, 5 kişiye taşlı USB bellek hediye edilecektir.
  • Kampanyaya katılan kişiler Altınbaş Facebook sayfası takipçisi değilse hediye kazanma hakları ortadan kalkar.
  • Altınbaş kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde katılımcının bütün verileri silinecek ve açık arttırmayı kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
  • Altınbaş bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların bilgisayar ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.