Arzum 2013 Ramazan kampanyaları

  • 25 Haziran 2013
Arzum 2013 Ramazan kampanyaları

2013 ramazan ayına özel kampanyalar gelmeye devam ediyor. Arzum ramazan ayına özel kampanyasında birçok ürün grubunda %20 indirim fırsatı sunuyor. Arzum 2013 Ramazan indirimlerini aşğıda bulabilirsiniz.

Elektrikli küçük ev aletleri sektörünün yenilikçi markası Arzum, ramazan ayında sofraların vazgeçilmezi olan çay – kahve için ‘Arzum Çay Sefası’  ve  ‘Arzum Mırra’ ürünleri ile sofralarınızda yer alırken, sahur menülerinin vazgeçilmezi tost çeşitleri içinde  ‘Arzum Tostino’yu yüzde 20 indirimle satışa sunuyor.

“Ramazan ayını çaysız geçiremem…” diyenlere Arzum Çay Sefası
Türk kültürünün vazgeçilmez içeceği olan çayı, Arzum Çay Sefasıyla hazırlamak artık çok daha kolay. Şık tasarımı ve kolay kullanımıyla kadınların gözdesi olan Arzum Çay Sefası, yüzde 90 enerji tasarrufu sağlayarak susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemini de bünyesinde bulunduruyor. Ürün Ramazan ayına özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

 ‘Arzum Mırra’ ile İftarda Kahve Keyfi
Her evin vazgeçilmezi olan Türk kahvesi, Arzum’un Mırra Türk Kahvesi Robotu’yla keyifli bir iftar sunuyor. Paslanmaz çelik gövdesi, 360° dönebilme özelliği, sağ ve sol kullanıma uygun ergonomik yapısıyla kahve yapımını da bir zevke dönüştüren Arzum Mırra Türk Kahvesi Robotu ramazan boyunca  % 20 indirimle mutfağınızda yer alabilir.

Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu ile istediğiniz her saat çayınız hazır!
Robotun ön tarafındaki LCD ekranda, güncel saat ve zaman ayarlı kaynatma fonksiyonuyla dikkat çeken Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu, iftarına sıcacık bir çay lezzetiyle başlamayı tercih edenler için müthiş kolaylık sağlayan bir seçenek sunuyor.

Zaman ayarı yapıldıktan sonra çayı demleyen Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu, istenen saatte 4 kez uyarı sinyali vererek işlemin tamamlandığını haber veriyor. 800 watt’lık gücüyle çayın sıcaklığını en yüksek seviyede tutarak uzun süreli kullanımlarda da yüksek performans sağlıyor.

Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu 1700 watt’lık kaynatma gücüyle, çayın suyu bittiğinde bile susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemini devreye sokarak, cihazın zarar görmesini önlüyor. Demleme su haznesiyle su ısıtıcı haznesinin ayrı olması da, çayın demlendiği sürede su ısıtıcı haznesindeki suyun azalmasını önlüyor. Kablosuz kullanım özelliği ise her yerde pratik bir kullanım sağlıyor. Her renk mutfağa uygun olabilecek beyaz – gri renk seçenekleriyle çay tiryakilerini bekleyen Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu 299 TL’den tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

‘Arzum Duoterm Çift Hazneli Termos” ile çay ve su farklı haznede…

Çayınızı demledikten sonra servis esnasındaki demini belirlemek için, çay ve sıcak suyu farklı haznelerde tutan Arzum Duoterm termos rahatlığını bambaşka bir boyuta taşıyor.  İsteyene açık isteyene de demli çay içme imkanı sağlayan, farklı ve rengarenk tasarımı ile kadınların gönlünü fetheden ilk ve tek ürün olan Arzum Duoterm Çift Hazneli Termos, iftar sonrası rehavetinde servis yorgunluğunu da önlemiş oluyor.

Çay ve sıcak suyu farklı haznelerde tutan çift hazneli Arzum Duoterm 1,5 ve 2 litrelik seçenekleri kırmızı, mor, turuncu, yeşil ve metal renkteki seçenekleriyle satışa sunuluyor. Paslanmaz çelik çift duvarı sayesinde altı saate kadar çayı sıcak tutabilen ürünün 1,5 litreliği 89 TL’ye; 2 litrelik Arzum Duoterm ise 99 TL’ye alıcı buluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ