Asgold 2013 anneler günü indirimleri

  • 30 Nisan 2013
Asgold 2013 anneler günü indirimleri

Asgold mağazalarında kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. 2013 anneler gününde anneniz için en güzel hediye alternatifleri Asgold mağazalarında sizleri bekliyor. Asgold 2013 anneler günü kampanyasında muhteşem indirim fırsatları sunuyor.

Benzeri büyüklükteki 1 karat tek taş pırlanta yüzüğün fiyatı 14 bin 690 TL iken, 1 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında Asgold Coronet’in eşsiz bir teknikle bir araya gelenyedi taşın tek taş pırlanta görünümü sağladığı 1 karat efektli pırlanta yüzüğü 1.690 TL’ye sunuluyor. Coronet tekniğiyle, 1 karat efektindeki tek taş pırlanta kolye ise 1.490 TL fiyatla pırlanta severlerle buluşuyor. Aynı büyüklükteki pırlanta tek taş kolyenin fiyatı 14 bin 690 TL.

Asgold Coronet’in yükseltilmiş merkez ve tırnaksız yerleştirme tekniğiyle işlenen pırlantalar, tamtur, beş taş, kolye uçları, fantezi gerdanlıklar ve mini setlerdeki eşsiz tasarımlarla yüksek karatlı tek taş efekti veren bir mucize sunuyor. Kesim kalitesi, mükemmel taşları, berraklığı, rengi ve karatta yarattığı sihirle dikkat çeken Asgold Coronet, annelerin özel, eşsiz ve tek olduklarını simgeliyor.

Özel günlerin markası Asgold Coronet ile Anneler Günü’nde çok özel hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmek için en yakın Atasay mağazasına ya da Asgold satış noktalarına uğramanız yeterli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ