Asgold kampanyasında tek taş yüzük hediye

  • 30 Ağustos 2012
Asgold kampanyasında tek taş yüzük hediye

Asgold kuyumculuk muhteşem tasarımlı modellerinde kampanyalara devam ediyor. Şimdi asgold düğün alışverişlerinde  Eylül ayı süresince  “Aşk Perisi” set alan herkese alyanslı tek taş yüzük hediye ediyor

Yüzlerce yıldır kadın ve erkeği birbirine bağlayan; aşkı, dayanışmayı, bağlılığı, hayatları birleştirmeyi temsil eden alyans, tek taş formu ile düğün heyecanınıza ortak oluyor. Asgold, Eylül ayında “ Aşk Perisi” set alanlara altın alyanslı tektaş hediye ediyor.

Pırıltılı ve zarif detayları ile “Aşk Perisi” set, Asgold’un zarafetiyle özel günlerin vazgeçilmez armağanına dönüşüyor. Düğünlerin mutluluğunu tasarımlarında yaşatan Asgold, Aşk Perisi Setini romantik bir hediye ile taçlandırıyor. Setin hediyesi olan altın alyanslı tek taşlı yüzük, dünya evine adım atan tüm gelin adaylarını bekliyor.

Bu önemli günde geline en çok yakışacak Asgold Aşk Perisi set ve hediyesi tek taşa sahip olmanız için Atasay mağazaları ve Asgold satış noktalarına uğramanız yeterli. Asgold ürünlerini asgold online adresinde inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.