Atasay altın çadır günleri kampanyası 6-9 Aralık 2012

  • 03 Aralık 2012
Atasay altın çadır günleri kampanyası 6-9 Aralık 2012

Atasay her yıl düzenlediği geleneksel Altın Çadır Günleri kampanyası kapsamında 2012 yıl sonuna özel olarak birçok üründe indirimli fiyat fırsatları sunuyor.

Atasay Altın Çadır’a çevre illerden ve İstanbul’un ilçelerinden otobüs seferleri düzenleyecek.  Geçtiğimiz yıl Altın Çadırı ziyaret ederek en çok alışveriş yapan ilk 500 kişi ise, 5 Aralık Çarşamba günü, özel davetli olarak alışveriş imkanına sahip olacak.

Tasarımları kadar imza attığı “ilk”lerle de Türk mücevher sektörünün öncü markası olan Atasay, Yenibosna’daki fabrikasının bahçesinde kuracağı çadır ile yine binlerce ürünü indirimli hatta maliyet fiyatıyla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl 3. kez düzenlenecek olan ve geleneksel hale gelen “Altın Çadır Günleri”, 6-7-8-9 Aralık 2012 tarihlerinde gerçekleştirecek.

Altın, pırlanta, gümüş ve çelik tutkunlarına, hayallerindeki takıları uygun fiyatla satın alabilecekleri kaçırılmayacak bir fırsat sunulacak olan Geleneksel Altın Çadır Günleri için yoğun talep üzerine çevre illerden ve İstanbul’un ilçelerinden otobüs ve minibüs seferleri düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl Altın Çadır’dan en çok alışveriş yapan ilk 500 kişiye ise özel davet yapılarak, isteyenlere 5 Aralık Çarşamba günü 14:00-20:00 saatleri arasında özel alışveriş imkanı tanınacak.

Bursa’dan gelecekler için Kabataş’tan servis var
Önceki yıllarda Yenibosna’dan servis hizmeti sunduklarını hatırlatan Atasay Mücevherat Mağazalar Koordinatörü Aytaç Demir “Bu yıl ise yoğun talep üzerine çevre il ve İstanbul’un ilçelerinden servis hizmeti vermeye karar verdik. Tekirdağ, Kocaeli, Adapazarı ve Edirne’den gelmek isteyen müşterilerimiz için ulaşım imkanı sağlayacağız. İstanbul’dan ise Kadıköy, Pendik, Sarıyer, Ümraniye ve Kabataş’tan (Bursa’dan gelecekler için) servis kaldıracağız. Bunun yanı sıra her gün Yenibosna metrobüs durağından da (Koçtaş önü) servislerimiz kalkacak. Araçların kapasitesi sınırlı olduğu için şehir dışından gelecek müşterilerimizin 444 4 282 numaralı telefonu arayıp, isimlerini yazdırmaları gerekiyor” dedi.

KUTU
Çadır, 08:30-22:00 saatleri arasında açık olacak

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ve ihraç fazlası ürünlerini tüketicileriyle buluşturacağı “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”, saat 08:30-22:00 saatleri arasında açık olacak. Fiyat açısından uygun hediye arayanlar için de kaçırılmaması gereken bir fırsat yaratan “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” kapsamında satılacak ürün yelpazesinde; yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda ürün seçeneği yer alıyor.

KUTU
Pırlanta alışverişine özel Hediye Para
Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da müşterilerine yaptıkları pırlanta alışveriş tutarının yüzde 25’i kadar Hediye Para verecek. Hediye Para 1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında tüm Atasay mağazalarında sadece pırlantalı alışverişler için geçerli olacak.

KUTU
Pırlanta ve Altın Ürünlerinde Örnek Fiyatlamalar

Zümrütlü Pırlanta Kolye
Mağaza Fiyatı: 2.105 TL
Çadır Fiyatı: 725 TL
+ Hediye para: 181,25 TL

Safirli Pırlanta Kolye
Mağaza Fiyatı: 1.980 TL
Çadır Fiyatı: 675 TL
+ Hediye para: 168,75 TL

Pırlanta tektaş yüzük:
Mağaza Fiyatı: 1.725 TL
Çadır Fiyatı: 660 TL
+ Hediye para: 165 TL

Altın yüzük:
Mağaza Fiyatı: 1.255 TL
Çadır Fiyatı: 370 TL

Altın yüzük:
Mağaza Fiyatı: 810 TL
Çadır Fiyatı: 284 TL

Altın yüzük:
Mağaza Fiyatı: 1.140 TL
Çadır Fiyatı: 380 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ