Atasay çadır günleri 3-6 Aralık 2016

  • 28 Kasım 2016
Atasay çadır günleri 3-6 Aralık 2016

Atasay geleneksel çadır günleri kampanyalarına devam ediyor. Atasay Aralık ayının ilk haftasında 7. çadır günlerini gerçekleştirecek. Kampanya kapsamında 3-6 Aralık 2016 tarihleri arasında aşağıda belirtilen adreslerde çok özel fiyatlarla ürün satışı yapacak.

Her yıl merakla beklenen “Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri” 3 Aralık Cumartesi günü başlıyor. On binlerce çeşit altın, pırlanta, gümüş ve çelik ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına fiyatlarla satışa sunulacağı “Geleneksel Altın Çadır Günleri”, 6 Aralık Salı akşamına kadar devam edecek.

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay, bu yıl 6.sını düzenleyeceği Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde yine binlerce ürünü çok avantajlı fiyatlarla müşterileriyle buluşturacak. Aynı anda İstanbul Yenibosna’daki Atasay Fabrikası, Pendik Viaport,  İstanbul Bağdat Caddesi ve Konya Meram ile www.altincadir.com üzerinden düzenlenen ‘Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde on binlerce ürün, maliyetine hatta bazı ürünler zararına fiyatlarla satışa sunulacak.

Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde 10 TL’den başlayan fiyatlarla yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda altın, pırlanta, gümüş ve çelik ürün seçeneği bulunuyor. Çadır, 3 – 4 – 5 – 6 Aralık 2016 tarihlerinde; 08:30-22:00 saatleri arasında kapılarını açık tutacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.