Atasay ramazan kampanyasında “Vav” kolye hediye fırsatı

  • 20 Temmuz 2012
Atasay ramazan kampanyasında “Vav” kolye hediye fırsatı

Atasay mağzalarında ramazana özel hediye kolye kampanyası başladı. Kampanyada  “Vav” harfli, farklı renklerde minelerle süslenmiş, ışıl ışıl taşlarla bezenmiş kolye hediye.

Ses getiren kampanyalarıyla Türk tüketicisinin kalbini fetheden Atasay Kuyumculuk, Ramazan ayında çok özel bir bayram hediyesi sunuyor. Atasay, Ramazan kampanyası boyunca hangi ürünü alırsa alsın tüm müşterilerine 4 farklı renkte mine seçenekleri bulunan “Vav” kolye sahibi olma ayrıcalığı sunuyor.

Kullanıcısına iç denge, sabır, hoşgörü, bolluk bereket getirdiği ve kötülüklerden koruduğuna inanılan Vav harfi, kolye formuna girdi, mine ve zirkon taşlarla yeniden yorumlandı. Vav kolyeler şimdi yeni sahiplerini bekliyor.

Vav’ın anlamı…
“Vav” harfi Arapça’da yaradanın tekliğini, yaratılanınsa çokluğunu anlatır. Şekli anne karnındaki bebeğe benzer. Aynı zamanda bir yemindir. “Sana yöneldim, sana güvendim” anlamına gelir. Vav, Allah’ın Vahid ismini ve birliğini simgeler. Ebced hesabında 6 rakamına denktir ki; bu yönüyle aynı zamanda imanın 6 şartını temsil ettiği söylenir. Vav, hat sanatında çizilmesi en zor harf olarak kabul edilir ve hattatlar için marifet konuşturma sanatıdır.

21 Ağustos son gün!
Ürün gamında, dünya trendlerini yansıtan modellerden içinde öykü barındıran özgün takılara kadar her türlü zevk ve yaşam tarzına uygun altın ve pırlantalı mücevherler bulunan Atasay’ın, Vav kolye kampanyası 20 Temmuz-21 Ağustos 2012 tarihleri arasında altın ve pırlantalı ürünler için geçerlidir. Bu kolyeye sahip olmak için Atasay mağazalarından birine uğramanız yeterli.

Kampanya Detayı:

  1. Bu kampanya Atasay mağazalarında 20 Temmuz 2012 – 21 Ağustos 2012 tarihleri arasında tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yapılan altın ve pırlantalı ürün alışverişlerinde geçerlidir.
  2. Bu kampanyaya Atakulche, tel bilezik, sarrafiye, gümüş ve çelik ürünler dahil değildir.
  3. Kampanyada hediye edilecek VAV kolye 925 ayar gümüş olup sentetik taşlar içermektedir.
  4. Kampanya 8.650 adet stoklu olup kolyede kullanılan mine renkleri mağaza stokları ile sınırlıdır.
  5. Yapılacak alışverişlerde fatura başına sadece bir tane VAV kolye hediye edilecektir.
  6. Bu kampanya özel promosyon fiyatı ile satılan ürünler için geçerli değildir.
  7. İlanda kullanılan ürün fotoğrafları baskı ebadında orantılı olarak büyütülmüştür.
  8. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kullanılamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ