Kampanya ve İndirim Haberleri

Atlasjet Avea kampanyası ile yüzde 50 indirim

  • 20 Kasım 2010
Atlasjet Avea kampanyası ile yüzde 50 indirim

Avealıysanız, 10 kasım – 31 aralık 2010 tarihleri arası yapılan satışlar ve 4 Ocak – 31 Mart 2011 tarihleri arasında uçulan iç hat ve Kıbrıs seferlerinde yanınızdaki bir kişiye aynı uçuşta %50 indirim avantajı sizi bekliyor.

SMS�le anında, çok kolay!

Avea hattınızdan 5060�a kısa mesajla ATLASJET yazın, gönderin. Tek seferlik %50 İndirim şifreniz hemen cebinize gelecek. Bilet satış sayfasında bu şifreyi kullanarak ikinci biletinizi anında indirimli alabilirsiniz.

KAMPANYA GEÇERLİLİK KOŞULLARI

Satışlar: 10 Kasım � 31 Aralık 2010 tarihleri arası yapılan satışlar için geçerlidir.
Uçuşlar: 4 Ocak – 31 Mart 2011 tarihleri arasında uygulanan iç hat ve Kıbrıs seferleri için geçerlidir.

İndirim Kapsamı:
a) Yetişkin/adult yolcu ücreti için geçerlidir. 20 yaş altı 65 yaş üstü, Örgenci, Asker v.b. yolcular için iki indirim bir arada uygulanamaz, başka hiçbir indirimle birleştirilemez. Grup biletlerinde kullanılamaz.
b) Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
c) Aynı parkur ve aynı tarih ve aynı uçuş için ve aynı rezervasyon kaydında 2 uçak bileti alındığı zaman, 2. bilette adult bilet ücreti üzerinden vergi ve harçlar hariç bedelden %50 indirim uygulanır.
d) İndirimden yararlanabilmesi için her iki kişiye de adult bileti düzenlenmesi gerekir.
e) Kampanyadan tüm AVEA aboneleri, kampanya süresince günde bir ve toplam en fazla beş defa yararlanabilir.
f) İptal: Sadece PNR daki tüm yolcuların ve tüm segmentlerin bir kerede iptaline müsaade edilir.
g) Değişiklik ve open bilete dönüştürme: Müsaade edilmez. Kampanyadan yararlanabilecek yolcular: Avea hat sahipleri.
AVEA SMS İNDİRİM ŞİFRESİ KULLANIMı ve ŞARTLARI

AVEA hattından ATLASJET yazıp 5060 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Cep telefonuna gelen şifre ile sadece bir kez ve bir kişi için indirim alınabilir. Aynı telefon hattı ile Atlasjet seferlerinde günde en fazla 1 ve kampanya süresince en fazla 5 kez indirimden yararlanılabilir.
Kampanyadan önce alınan ön rezervasyon, yedek veya biletlenmiş rezervasyonlar için geriye dönük indirim uygulanamaz.

Sadece AVEA tarafından onaylanan kodlar için indirim uygulanmaktadır.

ŞİFRENİN KULLANIMI
Atlasjet Rezervasyon ekranında, müşteri kaydının oluşturulduğu isim, soyadı ve cep telefonu girişinin yapıldığı alanın sağ tarafında AVEA sembolü yer almaktadır.
Bu sembol tıklanarak Avea kontrol ekranına ulaşılır. Açılan kontrol ekranına cep telefon numarası ve o numaraya gelen tek kullanımlı şifre yazılarak onay butonuna basılması gerekir. Şifrenin AVEA tarafından onaylanmasını takiben işleme devam edilmesi halinde yedek kaydı, ön rezervasyon ve/veya bilet işlemleri indirimli ücretten gerçekleşir.

İPTAL VE DEĞİŞİKLİK KURALLARI
İptal işlemi sadece rezervasyondaki yolcuların tümü için ve tüm uçuşlar için yapılabilir. Tarih değişikliği ve açığa alma işlemlerine müsaade edilmez.
10.KASIM.2010 – 31.ARALIK.2010 Tarihleri arasında alınmış kampanya kapsamındaki biletler 01.NİSAN.2011 (Dahil) Tarihlerinden sonraki seferlere değiştirildiği taktirde indirimden yararlanılamaz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x