Avea Blackberry Bold 9700 Kampanyası Beyaz renk ve araç şarj hediyeli ayda 65 lira fırsatıyla

 • 05 Ekim 2010
Avea Blackberry Bold 9700 Kampanyası Beyaz renk ve araç şarj hediyeli ayda 65 lira fırsatıyla

İş adamları ve mesajlaşmayı sevenler için fiziksel klavye barındıran sağlam ve estetik kasasıyla göz dolduran bir akıllı cep telefonu olan Blackberry bold şimdi Avea kampanyasıyla sizleri bekliyor.Beyaz renk seçeneğiyle avea bayilerinde bulabileceğiniz bold 9700 aynı zamanda araç şarj cihazı hediyeli.Sınırsız internet servisi hizmetiyle avea da ayda 65 liraya Blackberry bold 9700 sahibi olabilirsiniz. Kampanya Detayları:

 • Kampanyadan, şirketimiz ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçmiş olan, 8 aydır faturalarını son ödeme tarihinden itibaren 7 gün içinde düzenli ödeyen bireysel ve kurumsal abonelerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt veren aboneler,cihazla birlite 24 ay boyunca BIS servisinden sınırsız olarak faydalanabilecekler. Ayrıca kampanya kapsamında abonelere Blackberry Bold 9700 uyumlu araç şarjı hediye edilecektir.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Cihaz bedeli, abonenin faturasına “Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler” şeklinde 32,32 TL olarak yansıyacaktır. BlackBerry İnternet Servisi bedeli ise 32,68 TL (KDV ve ÖİV Dahil ) olarak yansıyacaktır.
 • Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkan abonelerin son faturalarına kalan ayların cihaz taksit bedellerinin toplamı ve hediye edilen aksesuarın bedeli 18 TL(KDV dahil) olarak yansıtılacaktır.
 • BlackBerry Internet Servisi Blackberry.net APN’i üzerinden gerçekleştirilen elektronik posta gönderilmesi/alınması hizmetini ve internet erişim hizmetini kapsamaktadır.BlackBerry.net APN’i dışında gerçekleşen internet erişim hizmeti kullanımı ve uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.