Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea eski telefonunu getirene yeni Samsunglar 340 TL indirimli

 • 26 Aralık 2015
Avea eski telefonunu getirene yeni Samsunglar 340 TL indirimli

Avea cep telefonu değişim kampanyası başladı. Kampanya kapsamında eski telefonunuzu getirerek yeni Samsung telefonunuzu 340 TL’ye varan indirimlerle alabiliyorsunuz. Tarifenize ek 24 aylık ödemelerle yeni cep telefonu sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

4.5G uyumlu Samsung Galaxy J ve A serisinde istediğiniz telefona 340 TL’ye varan indirimlerle sahip olun! Üstelik 3 ay boyunca 1GB internet hediye!

Kampanya kapsamında tarifenize ek olara 24 ay taahütle Samsung Galaxy J1, Samsung Galaxy J2, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy A7 ve Samsung Galaxy A8 akıllı telefonları alabilirsiniz.

Samsung Galaxy J1
Tarifeye Ek

Tarife GrubuEk Ödeme
24 ay
Grup 129,5 TL
Grup 223,5 TL
Grup 313,5 TL

Samsung Galaxy J2
Tarifeye Ek

Tarife GrubuEk Ödeme
24 ay
Grup 133,5 TL
Grup 227,5 TL
Grup 317,5 TL

Samsung Galaxy J5
Tarifeye Ek

Tarife GrubuEk Ödeme
24 ay
Grup 149,5 TL
Grup 243,5 TL
Grup 333,5 TL


Samsung Galaxy A5

Tarifeye Ek

Tarife GrubuEk Ödeme
24 ay
Grup 168 TL
Grup 262 TL
Grup 352 TL


Samsung Galaxy A7
Tarifeye Ek

Tarife GrubuEk Ödeme
24 ay
Grup 185 TL
Grup 279 TL
Grup 369 TL

Samsung Galaxy A8
Tarifeye Ek

Tarife GrubuEk Ödeme
24 ay
Grup 195,5 TL
Grup 289,5 TL
Grup 379,5 TL

Kampanya Detayı:

 • Kampanya, 31 Mart 2016 tarihine kadar 24 ay taahhütle geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • Müşterilerin kampanya kapsamındaki indirimlerden faydalanması için akıllı telefon özelliği olmayan ve son 90 günün en az 10 gününde Avea şebekesinden sinyal alan eski cihazlarını Avea bayilerine getirmesi gerekmektedir.
 • Getirilen cihazların belirtilen kampanya kriterlerini sağlayıp sağlamadığı bayiler tarafından kontrol edilir. Kontrol sonucunda kriterler sağlanıyorsa yeni alınacak cihazlarda değişen tutarlarda cihaz ve tarife indirimi verilecektir. Cihaz  indirim bedeli; Samsung Galaxy J1, J2, J5 için 65 TL, Samsung Galaxy A5 için 118,30 TL, A7 için 175,50 TL, A8 için 198,90 TL, tüm cihazlarda kontrat süresince verilen toplam tarife indirim bedeli ise tarife grubu 2 için 144 TL, tarife grubu 3 için 384  TL’dir.
 • Kampanyalı tekliflerimizde sunulan indirim tutarlarında/ek ödemelerde yuvarlamadan kaynaklı kuruş düzeyinde farklar olabilir.
 • Kullanılmakta olunan eski cihaz bayiye teslim edilebilir ancak kampanyadan faydalanmak için eski cihazı bayiye verme koşulu bulunmamaktadır.
 • Eski cihazını getirerek yeni bir cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler, getirdiği eski cihazı ile kampanyadan bir kere faydalanabilir.
 • Çalıntı durumda olan, IMEI numarası kopyalanmış veya BTK sisteminde kaydı olmayan eski cihazlar bayi tarafından alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında teslim edilen eski cihazlardan doğacak tüm sorumluluklar (cihazın sahibi olunması, kayıp veya çalıntı olmaması, BTK sistemlerinde herhangi bir problem kaydı olmaması vb.) cihazı getiren müşterilere aittir.
 • Eski cihaz teslim edilmek istenirse, cihaz içinde bulunan her türlü kişisel verinin silinmesi, hafıza kartlarının çıkarılması müşterinin sorumluluğunda olup, bu bilgilere daha sonra erişebilmek için Türk Telekom Grup Mağazaları’ndan herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.
 • Yeni cihazlar müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, kampanya kapsamında sunulan indirim düşüldükten sonraki kalan cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, kampanya kapsamındaki data paketleri ile 3G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 3G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 3G hızından yararlanabilmeleri için AVEA 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; AVEA 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek cihaz sayısı 2 (iki) adet ile sınırlıdır. Bu limit müşterilerin abonelik yaşı veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu skoruna bağlı olarak 3 (üç) adede yükseltilebilecektir.
 • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ