Avea Facebook Sayfası Fenerbahçe-Galatasaray Derbisine Bilet Kazandırıyor

  • 20 Ekim 2010
Avea Facebook Sayfası Fenerbahçe-Galatasaray Derbisine Bilet Kazandırıyor

Avea’dan derbi bilet hediyesi için www.facebook.com/Avea sayfasında günün sorusunu cevapla, 24 Ekim Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe – Galatasaray derbisine bilet kazanan 6 kişiden biri ol, bir arkadaşınla derbi maçındaki yerini al. Her gün yeni bir soru, yeni bir şans!

1. İşbu Şartname konusu “Derbi Ateşi Avea Facebook Kampanyası” (“Kampanya”) Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Avea”) bireysel abonelerinin tümüne açıktır. Kampanya’ya Avea ve aracı firma olan Promoqube çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde Ödül almaya hak kazanamazlar.

2. Kampanya’ya katılım 19.10.2010 tarihinde saat 20.00’de başlayacak olup 22.10.2010 tarihinde saat 14:00’de sona erecektir.

3. Kampanya’ya katılmak isteyen abonelerin http://apps.facebook.com/odullusorular/aveaderbi web sitesinde açılan formda ad, soyad, telefon ve e-posta adresi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak yazmaları ve Avea’nın sağladığı ürün ve hizmetler hakkında kendileriyle iletişim kurulmasına izin vermeleri gerekmektedir. Abonenin vermiş olduğu iletişim iznini kaldırma hakkı saklıdır.

4. Kampanya süresince http://apps.facebook.com/odullusorular/aveaderbi web sitesi üzerinden 3 gun boyunca 1 (bir) adet soru sorulacaktır. Kampanya süresince sorulan soruya doğru cevap verenler arasından 3 (üç) kişiye .24 Ekim 2010. tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü ile Galarasaray Spor Kulübü arasında oynanayacak lig maçı için 2 (iki) kişilik maç bileti hediye (“Ödül”) edilecektir.

5. Ödül kazanan abonelerin isimleri soruyu takip eden 2 (iki) iş günü içerisinde Avea’nın Facebook sayfasında (www.facebook.com/Avea) ilan edilecektir. Aboneler isimlerinin işbu internet sitesi içeriğinde açıklanmasına Kampanya’ya katılmakla peşinen muvafakat ederler.

6. Kampanya’ya katılan her abone tek Ödül kazanabilir. Birden fazla kere Ödül almaya hak kazanan abone sadece tek Ödül alabilecektir. Ödül hakkı devredilemez, karşılığı nakit olarak talep edilemez.

7. Ödül kazanmaya hak kazansa da kazanamayan abonelerin, söz konusu haklarını Avea’nın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış/eksik iletişim bilgileri vermeleri sebebiyle Ödül kazanamamaları halinde Avea ve Promoqube sorumlu tutulamayacaktır.

8. Uygulamada işbu Kampanya Şartnamesi metni ile herhangi bir şekilde öngörülmemiş olması nedeniyle düzenlenememiş her türlü açıklar ve/veya herhangi bir şekilde haksız menfaat elde edilmesine yol açabilecek tüm işlem veya fiiller yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu abone Ödül’e hak kazanamayacak olup, Avea’nın bu doğrultuda ilgili katılımcı aleyhine her türlü yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

9. Kampanya’ya katılanlar Avea’nın işbu Kampanya Şartnamesi’nde tesis ve ilan ettiği tüm kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Avea tarafından yapılacaktır ve tüm katılımcılar herhangi bir şekilde işbu kural ve şartların yorumlanma veya uygulanmasına itiraz etmeyeceklerini peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder..

10. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Avea’nin defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.

11. Avea ve Promoqube, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek her türlü teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildirler.

12. Avea ve Promoqube, katılımcı Ödül kazansın veya kazanmasın, yanlış iletişim bilgisi ile kampanyaya katılımdan dolayı oluşabilecek her türlü mağduriyetten hiç bir şekilde sorumlu değildir.

13. İşbu Şartname, “Derbi Ateşi Avea Facebook Kampanyası” için olup başka herhangi bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz ve/veya başka herhangi bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ile birleştirilemez.

14. İşbu Şartname konusu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

15. Avea’nın kampanya’yı herhangi bir zamanda tek taraflı olarak, derhal http://www.avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/facebook_derbi.shtml?pagemenu=bkampanya.fbderbi linkinde usulüne uygun olarak belirtilmesi suretiyle sonlandırma hakkı ve Kampanya şartlarında herhangi bir değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya’ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.