Avea Nokia 1661 veya Nokia 5130 Kampanyası

  • 08 Haziran 2010
Avea Nokia 1661 veya Nokia 5130 Kampanyası

4 Haziran – 4 Temmuz tarihleri arasında Avea’dan, yeni Avea Faturalı Hat alan müşterilere komisyon ödemeden ve taahhüt vermeden, Nokia 1661 veya Nokia 5130 cihazlarını 12 taksitle satınalma fırsatı sizi bekliyor.

Aşağıdaki kampanyaya katılım butonu üzerinden erişeceğiniz kampanya sayfamızdaki başvuru sistemine kaydolduktan ve başvuru formunu doldurduktan sonra sizi yerinizde ziyaret edeceğiz ve SIM kartınız ücretsiz olarak size teslim edilecek. SIM kartınızı aldıktan sonra size verilecek kampanya kodu ile, e-mail adresinize gönderilecek link üzerinden Mobiltel sitesine girerek, kampanyaya dahil Nokia telefondan istediğinizi online satın alabilirsiniz.

Hattı aktif olan müşteriler kredi kartı* bilgileri ile Kampanya Şartnamesi’nde belirtilen koşullarda cep telefonlarını almaya hak kazanacaklardır.

Nokia 1661 – 9,90 TL X 12 ay
Nokia 5130 – 19,90 TL X 12 ay

Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki katılım butonu ile hemen başvurunuzu yapın.

Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.
Komisyonsuz 12 taksitli satışlar Akbank ve Vakıfbank kredi kartları için geçerlidir.

Kampanya Detayları:

1) AVEA Web Satış Kampanyası (“Kampanya”); Türkiye’de yaşayan,18 yaşını doldurmuş ve İstanbul, Ankara veya İzmir illerinde ikamet etmekte olan herkese açıktır. Ancak; AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Avea”), Avea İletişim Merkezi ve Satış Noktası ile Türkiye İş Bankası A.Ş. çalışanları ve bunların birinci derece akrabaları ile adına yukarıda belirtildiği şekilde Avea hattı tahsis edilmiş kişiler yarışmaya katılamazlar. Katılıp kampanya kapsamında taksitli cihaz alımına hak kazanıldığı takdirde ise bu haktan yararlanamazlar.

2) Kampanya süresi:
Kampanya 04/06/2010 (4 Haziran 2010) tarihinde başlayacak olup, 04/07/2010 (4 Temmuz 2010) tarihinde sona erecektir.

3) Kampanya konusu:
Kampanya, kampanya.avea.com.tr sitesi üzerinden yeni faturalı hat aboneliği başvurusunda bulunan ve yeni faturalı hat aboneliği işlemleri tam ve gereği gibi gerçekleştirilip hattı aktif edilen abonelere www.mobiltel.com.tr adresinde sanal alışveriş platformu üzerinden Nokia 1661 ve Nokia 5130 cihazlarının 12 taksitte sunulmasına ilişkindir. Hattın aktivasyonu kampanya.avea.com.tr sitesi üzerinden yeni faturalı hat aboneliği başvurusunun yapıldığı tarihten itibaren en geç 10 gün içinde gerçekleştirilecek olup, AVEA’dan kaynaklanmayan müşteri kaynaklı sebeplerle aktivasyon gerçekleştirilemezse müşteri kampanyaya dahil olamaz. Herhangi bir komisyon ödemeden 12 taksit imkanından ancak Vakıfbank ve Akbank kartlarının kullanılması halinde yararlanılabilecektir.

4) Katılım Yolları:
Kampanyaya katılma şartlarını haiz kişiler kampanya.avea.com.tr adresinde bulunan ilgili kampanya linkinde yer alan kampanya üyelik formunu doldurarak ve ilgili linkte yer alan kampanya taahhütnamesini sanal ortamda kabul ederek kampanyaya üyelik gerçekleştirilmelidir. Kampanyaya üyelik ücretsiz olacaktır.

5) Kampanya Koşulları:
Kampanya konusu olan ve üyelere satışı yapılacak cihazlar Nokia 1661 ve Nokia 5130 olup, stoklarla sınırlıdır.

Kampanya sadece İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere işbu 3 ilde geçerli olacaktır. Kampanyaya katılıp, yeni faturalı hat aktivasyonu başarı ile gerçekleşmiş kişiler ilgili internet sitesi olan www.mobiltel.com.tr adresinde sanal alışveriş sürecini gerektiği şekilde tamamlayarak internet üzerinden cihaz satın alabileceklerdir.

Abonelik talebinde bulunanlar işbu başvurularını www.avea.com.tr üzerinden gerçekleştirecek olup, ancak işbu başvurularının neticesinde abonelik evraklarını tam ve gereği gibi AVEA’nın yetkili satış noktası olan Mobiltel İletişim Hizmetleri A.Ş.’ (“Mobiltel”)’in www.mobiltel.com.tr adresli web sitesinde adres bilgileri yer alan Ankara, İstanbul ve İzmir’de bulunan mağazalarına sunup, abonelik sözleşmesini imzalamaları ve hat aktivasyonun gerçekleşmesi şartıyla kampanya kapsamında satışa konu cihazlardan Mobiltel’in www.mobiltel.com.tr adresli web sitesi üzerinden alma hakkına haiz olacaklardır. Faturalı hat aktivasyonu sonrasında cihaz satınalma hakkını kazanan aboneler söz konusu siteden alışverişlerini onay kodunun kendilerinin belirttiği e-mail adresine iletilmesi sonrasında 10 gün içinde gerçekleştiriyor olmalıdırlar.

Bu doğrultuda cihaz alımı Mobiltel aracılığı ile gerçekleştirileceğinden ve abonelik işlemlerinin takibini Mobiltel gerçekleştireceği için hat aktivasyonu ve diğer tüm işlemlerin yerine getirilebilmesi için gerekli olabilecek Müşteri’ye ait tüm bilgi ve belgeler Mobiltel’in erişimine sunulabilecektir.

Kampanyaya katılanlar dolduracakları üyelik formlarındaki bilgilerin sadece Avea tarafından başka kampanya, yarışma, çekiliş veya promosyonlarla ilgili olarak arzu edildiğinde kullanılabileceğini, bu bağlamda AVEA’dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

6) Kampanyaya katılanlar Avea’nın işbu kampanya şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran AVEA tarafından yapılacak, olası uyuşmazlıklarda AVEA’nın defter kayıtları esas alınacaktır.

7) AVEA, oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

8) İşbu şartname, sadece “Web Satış Kampanyası” için geçerli olup, başka bir kampanya, yarışma, çekiliş, promosyon ya da ikramiye için kullanılamaz.

9) Kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ