Avea yeni yıl tarifesi ile 25 liraya her yöne 400 dakika

  • 17 Aralık 2010
Avea yeni yıl tarifesi ile 25 liraya her yöne 400 dakika

Avea yeni yıl tarifesi ile 25 TL ödeyerek heryöne 400 dakika ve 4000 sms’e sahip olabilirsiniz. Üstelik her ay ödemeyin, 3 ay ödeyin, 1 ay bedava olsun! Hemen avea bayilerine gelin, numaraniz degismeden bu firsattan yararlanin!Tarifenin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasızdan geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 35 TL’dir.
Tarifenin aylık ücreti, mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapanlar için 35 TL’dir.
Tarifede geçirilen her 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödenmeyecektir.
Numara taşıma ya da yeni hat tesisiyle kaydolanlar bu avantajdan toplam 3 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemleri tarifede geçirilen 4., 8. ve 12 .fatura dönemleridir.)
Mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolanlar bu avantajdan toplam 1 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemi tarifede geçirilen 4. fatura dönemidir.)
Tarife kapsamında 400 her yöne dakika ve 4.000 her yöne SMS sunulacaktır.
Tarife, numara taşıma ve yeni hat tesisiyle yapılacak kayıtlara 31.01.2011’e kadar açık olacaktır.
bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS’ler fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
Yurt içi her yöne kullanılabilecek 4.000 SMS tüketildiğinde ücret 40 Kr/SMS’tir.
Yurt içi her yöne kullanılabilecek 400 dakika tüketildiğinde ücret 40 Kr/dk’dır.
Tarifeye mevcut faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
16.12.2010 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL’dir. Bu müşteriler 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından da faydalanamayacaklardır.
Tarifede olup, mevcut diğer faturalı tarifelerden birine geçiş yapan, sonrasında tarifeye geri dönen müşteriler 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
Tarife kapsamında aylık ücretin yansıtılmaması avantajının sağlanacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşteriler ilgili fatura dönemlerinde aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mine dedi ki:

    bence süper olur hemen faturalıya gecrım yani :D

  2. akif dedi ki:

    peki ben 6 sonra başka operatöre geçmek istediimde bi ücret talep ediyolarmı?

  3. BURAK dedi ki:

    Kendi abonelerine 35, geçiş yapanlara 25.. her ikisinide 25 yapma gibi bi düşünceye sahip olamıyolar mı çok merak ediyorum. Kendi abonesini kaybetmeyi göze alıyo, geçiş yapanları bekliyo.. Kendi abonesi oldugunu için ve tutması için çaba gösterecegine degersiz kılıyo.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.