Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kart giyim kırtasiye kampanyası 60 TL hediye 18 Ocak – 6 Şubat 2022

 • 18 Ocak 2022
Axess kart giyim kırtasiye kampanyası 60 TL hediye 18 Ocak – 6 Şubat 2022

Axess kredi kartınızla giyim, kırtasiye ve oyuncak sektörlerindeki iş yerleri ve internet sitelerinden yapacağınız 350 TL ve üzeri 2. harcamada 30 TL, 3. harcamada 30 TL olmak üzere toplamda 60 TL chip para kazanacaksınız. Kampanyaya 18 Ocak – 6 Şubat 2022 tarihleri arasında axess mobil uygulamanızdan katılabilirsiniz.

Trendyol cüzdan kampanyaya dahil olacaktır büyük ihtimalle. Deneme yapabilirsiniz.

Kazandığınız chip para anında yüklenecektir.

Axess mobilde kampanya görünmüyor sorunu

Arkadaşlar axess mobil uygulamanızı sürekli güncel tutun. Uygulama marketinizden uygulamayı bularak güncelleye tıklayın. Güncel olmayan uygulamalara kampanyalar bazen çıkmıyor. Kampanyayı bulamadıysanız arama kısmına giyim yazmanız yeterli. Bu sitede yayınladığımız kampanyalar bazen siteye ve uygulamaya birkaç gün sonra düşüyor bilginiz olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Axess kartındaki kazanılan puanlarla dönem içi harcamalar ödenebiliyor,bilmeyenler varsa yazmak istedim.

 2. Anonim dedi ki:

  Nasıl oluyor o ben denedim beceremedim

 3. Anonim dedi ki:

  axess mobilde dönem içine baktığınızda harcamaların altında chip para ile öde varsa tıklayarak birikmiş chip paralarınızla ödeme yapabiliyorsunuz.Borçtan düşmüş oluyor.chip parayı orda burda harcamak yerine borcunuzu azaltıyorsunuz.

 4. Anonim dedi ki:

  Bilgisayardan girince chip para ile öde seçeneği görünmüyor. Cep telefonundan Axess mobil, kredi kartı dönem içi harcamalara girince hemen hemen her harcamanın altında chip para ile öde seçeneği çıkıyor.

 5. Anonim dedi ki:

  Akbank direkt tende deneyebilirsiniz.yalniz gunsonu saatlerinde yani gece 23 ten sonra pek aktif olmuyor.normal saatlerde aktif

BİR YORUM YAZ