Kampanya ve İndirim Haberleri

Ayda 490 Lira Taksitle Ford Ticari ve Binek Araç

  • 06 Haziran 2010
Ayda 490 Lira Taksitle Ford Ticari ve Binek Araç

Tüm Ford’lar 490 Lira Taksitle…! Ford Otosan, başlattığı kampanya ile Haziran ayında binek ve ticari araç modellerine çok düşük peşinatlar ile ayda sadece 490 TL ödeyerek sahip olma fırsatı sunarak cazip bir taksit imkanı sağlıyor. Yeni kampanya kapsamında 8.890 TL peşinat ile Connect Kombi, 9.605 TL peşinat – 28.020 TL’den başlayan fiyatlarla Fiesta, 12.745 TL peşinat – 31.085 TL’den başlayan fiyatlarla Focus ve 25.340 TL peşinat – 43.400 TL’den başlayan fiyatlarla Mondeo satın alınabiliyor. Ayrıca ticari araçlarda Ford Finans’tan 18.000 TL ve 24 aya kadar faizsiz kredi olanağı sunuluyor.

Ford Otosan meslek gruplarına özel kampanyalarına da haziranda devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ve emeklilerine binek araçlarda ve 50. Yıl serisi araçlarda %4, diğer ticari araçlarda %8 oranında destek sağlıyor. Ayrıca İşTcell ile işbirliği yapan Ford Otosan, İşTcell hat üyesi olan firma ya da firma ortaklarına Fiesta, Fusion, Focus, C-Max, Mondeo, S-Max, Galaxy, Kuga ve 50.yıl araçlarında %4, Transit Connect ve Transit araçlarda %8 indirim fırsatı tanıyor.

Kampanyalarına gösterilen yoğun ilgiye değinen Ford Otosan Pazarlama Müdürü Serhan Turfan, “Mayıs ayında sunduğumuz cazip fiyatlar ve inanılmaz faiz oranlarıyla kredi avantajlarının yanı sıra 6 milyonuncu Transit’in hattan indirilmesi şerefine düzenlediğimiz kampanya beklentilerimizin üzerinde ilgi gördü. Ford Otosan olarak her ay yenilikler sunduğumuz satış kampanyamız haziran ayında da devam ediyor. Binek otomobil ve ticari araç alıcıları için hazırladığımız birbirinden özel fırsatların yanı sıra TSK mensupları ile emeklileri ve İşTcell üyesi olan firma ya da firma ortakları için düzenlediğimiz kampanyaların da yine büyük ses getireceğine inanıyoruz” dedi.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x