Aygaz facebook yarışması ile harika hediyeler

 • 15 Eylül 2011
Aygaz facebook yarışması ile harika hediyeler

Aygaz tüp kampanya ve fırsatları devam ediyor.Aygazın 50. Yılına Özel facebook üzerinden başlattığı “50 Bol” kampanyası ile 5 kişiye iPhone 4 ve 50 kişiye Narenciye Sıkacağı hediye fırsatı sizleri bekliyor.

facebook.com/aygaztupgaz sayfasını beğenen ve sayfadaki formu dolduran herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Ayrıca Davet ettiğin her arkadaşının sana ayrı bir çekiliş hakkı kazandıracağı 50 Bol Kampanya’yı hemen beğen, bol bol kazanma şansı yakala.

Kampanya Detayı:

 • Bu kampanya AYGAZ A.Ş. tarafından MPİ’nin 26.08.2011 tarih ve B.07.I.MPI.0.13.00.02-401.02.99-2322-7899 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 07.09.2011(00:01) –06.10.2011(23:59) tarihleri arasında güvenli tüp kullanımları, pratik bilgiler ve marka bilinirliğinin artırılmasına yönelik bilgiler içeren “Aygaz Tüpgaz” facebook sayfasının takipçi sayısını artırmak amacıyla ücretsiz olarak www.facebook .com/aygaztupgaz adresindeki beğen butonunu tıklayarak, sayfanın takipçisi olunmasını sağlayan getir kazan uygulamasını tıklamaları halinde açılan katılım formuna ad-soyad, adres ve telefon bilgilerini kaydedenler bir çekiliş hakkı; ayrıca arkadaşlarını davet edenler, siteye kayıt olan her arkadaşı için bir çekiliş hakkı daha verilecek olup ve ayrıca arkadaşlarının daveti ile gelen kişiye de bir çekiliş hakkı verilecektir. İkramiye olarak 5 kişi Iphone 16 Gb Beyaz “Hat ve Kart Hariçtir” kazanacaktır. Ayrıca MPİ kapsamı dışında 50 kişi Beko Bkt 2146 Meyve Sıkacağı kazanacaktır. Çekiliş 18.10.2011 tarihinde saat 10:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat: 5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 21.10.2011 tarihli Posta gazetesinde duyurulacaktır. 05.11.2011 tarihine kadar başvurmayan asillerle,20.11.2011 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişiye birden fazla ikramiye verilmez Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresine başvurulmalıdır. OTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
 • Kazananlar, www.facebook.com/aygaztupgaz sayfasında da açıklanacaktır. Katılımcılar, Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen listeyi ve hediye sahiplerinin belirlenmesinde bu listedeki mekanizmanın esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Katılımcı, sisteme yansımayan puanlamalar nedeni ile hiçbir hak talebinde bulunamaz ve bu şartı katılım anında peşinen kabul eder.
 • Ödül kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini form alanında doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Üyelik bilgileri eksik bulunan katılımcı, kampanyada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Kampanya kaydı sırasında, katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Aygaz A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılmak üyelerin tamamen kendi iradelerine tabidir. Katılımcılar, kampanyaya katılım neticesinde doğabilecek her türlü sonuçtan sorumlu olduklarını peşinen kabul ederler.
 • Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Kullanıcılar kampanyaya defalarca katılabileceği gibi sadece bir kez hediye kazanmaya hak kazanabilirler.
 • Aygaz A.Ş. bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, internet bağlantısının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Aygaz A.Ş. bu kampanyaya katılan katılımcılara, kampanya süresince ve sonrasında, Aygaz A.Ş. ve bağlı şirketlerinin tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve e-posta gönderme hakkını saklı tutar.
 • Aygaz A.Ş. kampanya kuralları, kampanya süresi, katılım şartları ve ödüller gibi kampanya ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Kullanıcılar, Aygaz A.Ş. ‘nin açıkladıkları her içeriğin, yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Aygaz A.Ş. ‘nin münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Aygaz A.Ş. yukarıda sayılan koşullar kapsamında, tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgi, içerik ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını her zaman saklı tutar.
 • Kullanıcı her zaman bu sayfadan ve/veya üye olduysa üyelikten ayrılabilir veya Aygaz A.Ş. kullanıcının işbu sayfayı ve hizmetleri kullanmasını her zaman işbu kullanım koşullarına ve yasalara aykırı olduğu gerekçesiyle engelleyebilir, üye olduysa üyeliğine son verebilir. Bu durumda kullanıcıların Aygaz A.Ş.’ye karşı herhangi bir tazminat ve talep hakları yoktur.
 • Aygaz A.Ş. gerektiğinde, ağın işletim güvenliğinin tehlikede olması, ağa erişimin devamlılığı, ağda, yazılımda veya kayıtlı dosyalarda meydana gelebilecek arızaların önüne geçilebilmesi, muhtemel aksaklıkları engellemek veya etkisini azaltmak adına ve gerekli gördüğü diğer durumlarda Hizmet’e erişimi sınırlandırabilir veya durdurabilir. Aygaz A.Ş., sayfanın ve verdiği Hizmetler’in sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Aygaz A.Ş., özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, Internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Aygaz A.Ş.’den kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 • Bu sayfa dâhilinde erişilen veya hukuka uygun olarak kullanıcılar tarafından sağlanan bilgi ve içerikler ve bu sayfada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodları vb. tüm elemanları Aygaz A.Ş.’ye veya ilgili hak sahibine aittir. Kullanıcılar, işbu Kullanım Koşulları kapsamında Aygaz A.Ş. tarafından sarahaten izin verilen durumlar haricinde Aygaz A.Ş. telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz, gerek bu yollar gerekse başka yollarla Aygaz A.Ş. ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmez.
 • İşbu kullanım koşulları uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu kullanım koşulları dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk kanunlar ihtilafı kuralları uygulanmaksızın Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Kullanıcı Koşulları’ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • İşbu kullanım koşulları, Aygaz A.Ş. tarafından sayfa içerisinde ilan edildiği tarihte yürürlülük kazanır. Kullanıcılar, kullanıcı koşullarını sayfayı kullanmakla kabul etmiş olmaktadır. Kullanım koşulları hükümlerindeki değişiklikler sayfa üzerinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
 • Aygaz A.Ş., tamamen kendi takdirine bağlı olarak işbu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda sayfada ilan ederek değiştirebilir. İşbu kullanım koşulları’nın değişen hükümleri, sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.