Aygaz yeni evlenenlere ücretsiz tüp kampanyası 2015

  • 17 Nisan 2015
Aygaz yeni evlenenlere ücretsiz tüp kampanyası 2015

Aygaz 2015 yılına özel kampanyasında yeni evlenenlere ücretsiz depozitolu tüp ve ilk ev tüpü alımlarında 10 TL indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca dedantör ve bağlantı seti Aygazda hediye ediliyor. Kampanya 2015 yıl sonuna kadar geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak çok kolay
Çiftlerin kampanyadan yararlanması için, evlilik cüzdanlarında isim, fotoğraf ve evlenme tarihlerinin bulunduğu ilk iki sayfanın fotokopisini, tüpü eve getiren Aygaz servis görevlisine vermesi yeterli olacak.

Dedantör ve güvenli bağlantı seti ile yüksek performans
Tüple cihazın bağlantısını sağlayan metal dedantör ve güvenli bağlantı seti, tüpgazın güvenliği ve performansında büyük rol oynuyor. Dedantör, tüpteki gaz çıkış basıncını ayarlayarak LPG’li cihazların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Doğru cihaza, doğru dedantörle bağlanan tüpler daha iyi performans sağlıyor, daha verimli kullanılıyor. Aygaz markalı güvenli bağlantı seti, güçlü iç örgüsü ve termo malzemesiyle basınca ve sıcağa dayanıklı, çift katmanlı ve darbe korumalı 1.5 metrelik hortum ve kelepçeleri içeriyor ve sağlıklı gaz akışını sağlıyor.

Yeni evli çiftlere ücretsiz dedantör ve güvenli bağlantı seti hediye eden Aygaz; tüpgaz kullanıcılarını, güvenlikleri için tüpleriyle birlikte kullandıkları hortumu üretim tarihinden itibaren en fazla üç, dedantörü ise üretim tarihinden itibaren en fazla 10 yılda bir değiştirmeleri gerektiği konusunda uyarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.