Bilyoner mini Cooper çekilişi

  • 08 Ocak 2011
Bilyoner mini Cooper çekilişi

Bilyonerde 1 Ocak – 28 Şubat 2011 arasında 3 adet Mini Cooper’dan birini kazanma şansı yakalamak için; Kampanyaya katılın, Bilyoner.com’da dilediğiniz şans oyununu oynayın, Her 2 TL’lik şans oyunuyla 1 çekiliş hakkı, Toplamda oynadığınız her 100 TL için ilave 10 çekiliş hakkı kazanın! Üstelik kampanya döneminde Bilyoner.com’a yeni üye olan kişiler, kampanyaya katılımlarını takiben 1 çekiliş hakkı kazanıyor!

Önemli: Hesabım menüsü, kişisel bilgilerim sayfasında yer alan adres ve telefon bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Kampanya ile çekiliş hakkı kazanan kişilerin bu bilgilerinin mutlaka dolu ve doğru olması gerekmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular:
Kampanya hangi tarihler arasındadır?

Bu kampanya 1 Ocak 2011 saat 00:00’da başlar, 28 Şubat 2011 23:59’da sonra erer.

Kampanyaya nasıl katılabilirim? Ne zamandan itibaren çekiliş hakkı kazanırım?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya sayfasında yer alan katılım butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılım günü oynanan tüm kuponlar kampanya kapsamına dahil edilir.

Kampanya ile kazandığım çekiliş haklarımı nasıl öğrenebilirim?

Bilyoner.com’a üye girişi sonrası kampanya sayfasından takip edebilirsiniz. Bilgiler bir gün öncesi bilgileri içerir ve her gece güncellenmektedir.

Çekilişe ait bilgiler nelerdir?

Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 22/12/2010 tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.02-401.02.99-3112-11499 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Kampanya 01/01/2011 ve 28/02/2011 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında www.bilyoner.com internet sitesine giriş yapan Bilyoner.com üyeleri kampanya katılım butonuna tıkladıktan sonra, www.bilyoner.com internet sitesi , BilyonerLive, WAP, JAVA, SMS, Digiturk Kanal 575 bilyoner.com televizyon kanalı ve Müşteri Hizmetleri oyun kanallarında tek seferde en az 2 TL ve katları tutarında şans oyunu oynayanlara her 2 TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Katılımcılar toplamda oynadıkları her 100 TL’lik şans oyunu için de ek olarak 10 çekiliş hakkı kazanırlar. Çekiliş hakkı hesaplamaları kupon bazlı yapılmaktadır. Ayrıca kampanya döneminde üye olmak istiyorum butonunu tıklayıp ad soyad,adres ve diğer bilgileri doldurarak ücretsiz yeni üye olan bilyoner.com üyeleri 1 çekiliş hakkı kazanırlar. Üyelerin Kampanyaya katıldığı gün ve sonrasında oynanan kuponlar kampanyaya dahil edilir. Yapılacak çekiliş sonucunda 3 adet 2011 model OSU31 MINI Cooper Silindir hacmi (cm3 ) 1.598 araba verilecektir. Çekiliş 08 Mart 2011 Saat:11.00 ‘de Profilo Alışveriş Merkezi Cemal Sahir Cad. No:33 Kat 3 Teras Cafe Mecidiyeköy/İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 11 Mart 2011 tarihinde Akşam gazetesinde, www.bilyoner.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 26/03/2011 yedek talihlilerin 10/04/2011’dir. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Maçların veya koşuların ilgili kurumlarca ertelenmesi veya iptal edilmesi veya oyun dışı bırakılması nedeni ile iptal edilen kuponlar ile kişinin kendi isteğiyle iptal ettiği kuponlar kampanyaya dahil değildir. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Bilyoner çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hediye devredilemez.İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

BilyonPuan ile oynadığım kuponlar, aldığım biletler kampanyaya dahil midir?

Dahildir.

Mobil ödeme ile aktarıdığım BilyonPuanlarla oynadığım kuponlar ve aldığım biletler kampanyaya dahil midir?

Dahildir.

İptal edilen ve bedel iadesi yapılan kuponlar kampanyaya dahil midir?

Dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ